З часів розлучення українського телеведучого, актора і шоумена Сергія Притули з дружиною Юлією прийшло вже чимало років, але таємниця причини цієї події спливла тільки зараз.

Сергія запросили в якості гостя в програму "Зірковий шлях" на телеканалі "Україна", де він вперше відверто розповів, чому його шляхи з першою дружиною розійшлися.

Притула втаємничив в те, що на друге весілля, яка пройшло у Львові, не був запрошений ніхто із ЗМІ для висвітлення події, тому що захід відвідали відомі особистості, в тому числі і політики, і пара не хотіла, щоб їм було дискомфортно. 

Весілля Сергія Притули

З приводу першого шлюбу і розлучення телеведучий говорить насторожено.

"В мінуси собі можу зарахувати те, що через ряд обставин і мого невміння правильно витримувати баланс між витратами часу, увагою для сім'ї і роботою, я не зміг уберегти свій шлюб, - зізнався Сергій. - З іншого боку я радий, що з колишньою дружиною ми залишилися в максимально хороших відносинах."

Найбільше Притула переживав про те, щоб син не відчував себе покинутим.

"Дмитро мені колись сказав, що "коли я був маленький, ви сварилися і робили мене нещасним. А зараз ви з мамою не живете разом, у мами є Боря, і вони щасливі, у тебе є Катя і ви щасливі. А у мене є четверо і я з вами щасливий",- поділився шоумен.

Сергій Притула з сім'єю

Нагадаємо, що Сергій Притула емоційно заступився за актрису Ірму Вітовську, яка отримала шквал критики.

Як повідомляв портал Знай.uаСергій Притула пролив світло на його сварку з ведучою Ольгою Фреймут. 

Також, портал Знай.uа писав, що співачка Оля Цибульська відверто висловилася про шоумена Сергія Притулу.