Низка російських зірок запустила цілий хайповий флешмоб по привітанню Зеленського. Не залишилася осторонь і скандальна співачка Лоліта Мілявська, яка родом з України, але зараз проживає у Росії, несподівано для всіх звернувшись до Володимира у властивій їй одіозній манері.

Звернення вона опублікувала на свойї сторінці в соціальній мережі Instagram.

"Ну все, я вже вилітаю до Києва. Я думаю дороги будуть мені відкриті. Ми всі знімалися в проектах у Зеленського, чого гріха таїти? Ми всі розраховуємо на свій маленький шматочок пиріжка" - шокувала Мілявська.

Лоліта Мілявська, співачка
Лоліта Мілявська, співачка

"Бажаю щоб Володимир Зеленський не здав свої передвиборчі позиції. Мені дуже хочеться вірити, що України набула класного політика, але при цьому я повинна констатувати: дуже шкода, мені як глядачеві, втратила хорошого коміка. Дай Бог 95 кварталу. Володю, зрештою, не рубай мости, завжди є куди повернуться" - резюмувала артистка.

У коментарях до звернення панує неймовірна активність, у низці якої росіяни відправляють Лоліту назад "На батьківщину":
"Вітаю !Чесні вибори,сподіваюся в нашій країні пройде так само!", "Хотілося, щоб у Росії - було так само чесно - а то вибір без вибору",  "Лол та, щасливої дороги!", "Так їдьте жити на батьківщину",

"Дай бог,Лоліта, дай боже!! А актор він і в правду кльовий", " Поки Росія не прибере своїх військових з України, не віддасть Крим і Схід, миру не буде!" "Наївно так думати! Тим більше Зеленський чітко сказав, поки Крим не повернете, миру не буде!" "Коли вже ми змінимо цього плешивого?!Рада за Україну і прикро за Росію", "Війна в Україні тільки завдяки в першу чергу вашому лисою Путіну!", "Одним махом нічого не виправиш з того, що накоїли попередні правителі"

Нагадаємо, Кіркоров зібрався на пенсію і назвав ім'я наступника: старий друг України

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Началова в труні нагадувала казкову принцесу: фанати зворушливо прощалися із зіркою, фото

Також портал Знай.ua" писав про те, що Помер зірка серіалу "Далекобійники": на ньому виросло ціле покоління