Співачка поспішала на зйомки нового кліпу, але тепер і це, і виступи доведеться відкласти. Відомо, що співачка МакЅим мала намір летіти до столиці заради зйомок нового кліпу "Абонент недоступний", але по дорозі в аеропорт стала учасницею великої аварії. 

За прогнозами лікарів, відновлюватися співачка буде до двадцятих чисел травня. Заплановані на весну концерти обіцяють перенести на кінець травня та червень.

Співачка показала прихильникам знімки із синяками на тілі просто із лікарняного ліжка. Великі сині гематоми покрили всі ноги МакЅим, навіть обличчя постраждало від жахливої аварії...

"Зараз найстрашніше для нас вже позаду, і ситуація під повним контролем, Мариною займаються кращі лікарі - спасибі їм величезне! Я прошу вас з розумінням поставитися до нашої ситуації і побажати Марині якнайшвидшого одужання. Ваша підтримка і любов дуже важливі", - звернулася до шанувальників співачки її представниця. 

Нагадаємо, Кіркоров зібрався на пенсію і назвав ім'я наступника: старий друг України

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Началова в труні нагадувала казкову принцесу: фанати зворушливо прощалися із зіркою, фото

Також портал "Знай.ua" писав про те, що Помер зірка серіалу "Далекобійники": на ньому виросло ціле покоління