Народна артистка України Ольга Сумская вирішила показати українцям своє ставлення до закону про мову. І вибрала для цього досить оригінальну форму. Відповідний пост з'явився в Instagram співачки.

Актриса вирішила написати рядки з вірша Дмитра Білоуса, який стосується мови.

"Примусова тим, хто цурається, а хто любить, той легко вчить", - цитує артистка.

У рядках говориться про те, що варто дорожити українською мовою, адже рідна мова становить основу життя, в ній душа Шевченка, Лесі Українки та Івана Франка.

Популярні новини зараз
Жінка побачила "щось" на дитячому знімку свого чоловіка - у це ніхто не може повірити "Можуть у мене посмоктати": Раміна заблокувала Maserati бухому жлобу, який ледь не з кулаками поліз на дівчину "Мобільне рабство": абоненти Vodafone не витримують систематичного подорожчання послуг Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Однак не все поділили позицію Ольги Сумської і навіть вирішили трохи присоромити її, зазначивши, що в повсякденному житті артистка говорить російською мовою. Реакція актриси не змусила себе чекати і вона різко відповіла на нападки хейтеров.

"Володію російською і кажу на ньому, в чому проблема? Сенс посту в тому, щоб земляки поважали державна мова", - резюмує Сумська.

Раніше повідомлялося, що українська актриса і телеведуча Ольга Сумська завжди демонструвала те, як добре вона виглядає. Незважаючи на те, що жінці вже 52 роки і вона є бабусею, після того, як народила її старша дочка Тоня, українка може собі дозволити зробити фото в машині по дорозі на роботу, на якому вона абсолютно без макіяжу.

Нагадаємо, Ольга Сумська показала себе без фільтрів і макіяжу.

Як повідомляв Знай. ua, унікальний рецепт найніжнішого сирного паски від Ольги Сумської.

Знай. ua писав, що Сумська показала, як виглядала 38 років тому.