У 90-тих відомого співака і просто красеня Андрія Губіна слухали на всьому пост-радянському просторі, однак, в якийсь момент він різко зник з радарів. Нещодавно йому виповнилося 45 років. Чим же тепер займається артист? Передає "КП".

Як повідомляють друзі, дзвіночки про погіршення психологічного стану Андрія Губіна почалися ще у 90-ті, коли на хвилі величезної популярності у нього почала проявлятися зіркова хвороба. Останній виступ Губіна відбулося ще у 2005 році. За їхніми словами, велику роль у його відхід зі сцени зіграла Жанна Фріске, у яку Губін був довгий час закоханий.

Андрій Губін
Андрій Губін

Артист перестав виходити на сцену, хоча легко міг би продовжувати заробляти на корпоративах і гастролях. Він вперто відмовлявся від усіх пропозицій. Після смерті батьків Губін буквально став відлюдником.

"Губін мені казав, що у нього постійно болить обличчя, і людям, які з цим не стикалися, його проблему не зрозуміти. Людина він, безумовно, зі своїми тарганами. Андрій сильно змінився. Ніхто не розуміє, що з ним. Він зараз займається тільки своїм здоров'ям. І сильно витратився на лікарів - спостерігався у багатьох клініках, проходив різні обстеження", - розповів телеведучий Лео­нід Закошанський.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: вагітність Тіни Кароль і донька для Дана Балана, 90 см снігу за день, п'яний збір коштів на церкву і відмова в субсидії

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Показати ще

За словами знайомих співака, лікарі не змогли знайти у нього ніяких відхилень. Продюсер "Ласкавого мая" Андрій Разін вважає, що Губін вигадав свою хворобу.

"В Андрія серйозні проблеми з психікою. Йому ввижається, що у нього постійно свербить і болить обличчя. Ми його водили по лікарям, вони нічого не знайшли. Розмовляти з ним стало важко, він нападає на всіх. Навіть на мене важко реагує, хоча він мій друг, я його завжди підтримував. Губін не винен, не можна його засуджувати, це нещастя. Те, що трапилося з ним, - трагедія", - заявив продюсер.

Андрій Губін
Андрій Губін

Знайомі Губіна також заявили, що після відходу зі сцени у нього практично не залишилося майна - йому довелося розпродати автопарк і квартири. Єдиний його дохід на даний момент - це авторські відрахування. До того ж, він так і не зміг побудувати особисте життя, і повністю розчарувався у жінках.

Андрій Губін
Андрій Губін

Нагадаємо, Анастасія Волочкова вирішила висловити захоплення Аллою Пугачовою, але явно перестаралася.

Раніше Знай.ua повідомляв, медики розповіли про головні дивацтва Началової.

Тако Знай.uа писав, Лорак шокувала новими величезними губами.