Відомий співак і композитор Ігор Ніколаєв зізнався, що одружившись на Наташі Корольовій, постійно чув звинувачення на свою адресу. Через різницю у віці продюсера завжди звинувачували у педофілії. У нинішньому шлюбі з Юлією Проскуряковою такого не відбувається, хоча Юля молодша за нього на 22 роки. Про це Ніколаєв розповів в ефірі ТВЦ.

"Парадокс полягає в тому, що в попередньому шлюбі, хоча там я був старший всього-на-всього на 13 років, там постійно ось ця історія, що ось він - педофіл. Педофіл я, розумієш. Хоча там лише різниця була маленька, але там була ось ця історія, яка чомусь всіх дратувала", - сказав композитор.

Незважаючи на поважну різницю у віці із теперішньою дружиною, усьогоднішньому шлюбі, за його словами, про педофілію ніхто не згадує.

"Ніхто мені цього не говорить і не бачить. Це абсолютно дивовижна річ. Але все одно це якась така кістка, яку ти кидаєш суспільству, щоб її так покусали, пожували", - підсумував Ніколаєв.

Як відомо, композитор був одружений тричі. Його першою дружиною була однокласниця Олена Кудряшева, зараз жінка переїхала в США. В 1992 році Ніколаєв розлучився і одружився на співачці Наташі Корольовій. У 2001 році вони розлучилися. У 2010 році композитор знову одружився. Обраницею стала співачка Юлія Проскурякова, вона молодша за артиста аж на 22 роки. Зараз Ігорю Ніколаєву 59 років.

Наташа Корольова і Ігор Ніколаєв прожили разом більше 10-ти років. Вони весь цей час здавалися щасливою парою. Тим більше, що об'єднував подружжя не тільки спільний побут, але і творчість. Однак насправді все було зовсім не так безхмарно. В цьому переконалися і їхні прихильники, коли в 2001 році Королева і Миколаїв розлучилися.

Нагадаємо, відома співачка показала жорстокі реалії шоу-бізнесу: "Концерт з оркестром і зламаною ногою".

Як повідомляв Знай.uа фото Тіни Кароль вивернули фанатів навиворіт.

Також портал Знай.uа писав,що пісня, яку знають мільйони, виявилася підробкою.