Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. Наприклад, на своїй сторінці в Instagram лікар часто відповідає на питання користувачів, які стосуються дітей. У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський відповів на питання про те, чи можна давати дітям газовану воду.

"Запитання. Газована мінеральна вода. Наскільки вона шкідлива для дитини?

Відповідь. Ні-ні-ні, нічого шкідливого в цьому немає. Газована мінеральна вода – це абсолютно нормально. Головне тут не в газованій воді. Головне, щоб ця вода була нейтрального смаку, не солона і не солодка. Звичайно ж дитині першого року життя давати газовану воду не треба. Але старші однозначно – йому подобається саме така вода, це не найстрашніше. Інше питання ось у чому: якщо у нього буде реальна спрага, а в домі не буде газованої води – куди він дінеться, головне не переживайте", - розповів популярний лікар.

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ Минеральная газированная вода. Насколько она вредная для ребенка? ⠀ Ответ: ⠀ Нет-нет-нет, ничего вредного в этом нет. Минеральная газированная вода – это совершенно нормально. Главное тут не в газировке. Главное, чтобы эта вода была нейтрального вкуса, не соленая и не сладкая. Конечно же ребенку первого года жизни давать газированную воду не надо. Но постарше однозначно – нравится ему именно такая вода, это не самое страшное. Другой вопрос вот в чём: если у него будет реальная жажда, а в доме не будет газированной воды – куда он денется, главное не переживайте. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #вода #здоровье #газировка #дети

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Раніше ми писали, що відомий і медійний український педіатр Євген Комаровський розповів батькам, як зробити безпечною дитячу кімнату. Так, серед іншого, лікар радить подбати про вікно, щоб воно було безпечним для дитини в її кімнаті, а на підвіконні щоб нічого не стояло, оскільки рано чи пізно це впаде комусь на голову. Також Комаровський розповідає про укріплення меблів в дитячій кімнаті і безпеку розеток.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.uа" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.