Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова, яка зі шкіри геть лізе, щоб продемонструвати в мережі своє "розкішне життя", все частіше розчаровує фоловерів своїми публікаціями в Instagram. Артистка постійно публікує рекламні пости, чому її прихильники почали переживати за добробут своєї улюблениці. А безглузді витівки Волочкової тільки засмучують навіть найвідданіших фанатів. 

Так, цього разу Настя вирішила похвалитися шанувальникам, що відправилася на Мальдіви. Схоже, Волочкова вирішила повернутися в місця "бувалої слави", і навіть декілька днів потерпіла, перш ніж зайнятися там улюбленою справою – шпагатами. Але в цей раз обійшлося без нескінченних рогаток. Волочкова змінила купальник, і замість бірюзового наділа світлий бікіні і приперлась в ньому на пляж. І все б нічого, але видно, що цей купальник явно замалий для балерини, від цього її груди ледь не вивалюються з ліфчика, а труси врізаються в шкіру. Як видно на фото, Настя зайняла улюблену "стійку", і виглядає це, м'яко кажучи, безглуздо.

У підписі до фотографії Анастасія Волочкова написала: "I love Maldives!", що перекладається як "Я люблю Мальдіви". В цьому, звичайно ж ніхто не сумнівався. Варто відзначити, що балерина вже повідомила про повернення в Москву, де її зустрів "коханий", якого поки що ніхто не бачив. І ось коли Настя повернулася додому, стало зрозуміло, що на Мальдіви вона літала одна.

View this post on Instagram

Как вы там, дорогие? Вам не скучно без меня?🤣🌴 Кажется, я скучать вам не даю, как и ранее.🤣 Я тут на Мальдивах спряталась от всех👍🏼 Но! Находясь под куполом этих небес, наслаждаясь отдыхом, я все же узнаю о себе столько новостей!!!🤣 То, чего я и не могла бы предположить!🤣🌴 Любимые, я с вами. Длина моего шпагата-это уже определенная мера. А вы знаете ее длину? Подскажу: 2метра и 20 см.💃🏼 Ну придумайте что-нибудь еще обо мне.🤣 А я за вас поплаваю и отдохну, как обычно, в шпагате и на кэблах.🤣 Смотри на меня и делай как я, если сможете. У меня такое веселое настроение! 🤣 А смех продлевает жизнь!👍🏼 А чувство самоиронии мне присуще!🤣 Поймите, если мы не будем смеяться сами над собой, то над нами будет смеяться весь мир.🤣 Так шпагат мой зачетный?💃🏼 Королева шпагата, как сказала Алла Борисовна Пугачева. @alla_orfey 👍🏼 А если она сказала, то ей нужно верить!👍🏼 Жгите, дорогие! Главное, не скучайте!🤣🌴💃🏼❤️#анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #весна #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #дом #книги #настроение #отдых #maldives

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

От тільки оцінити цей пост і хвастощі нікому. Як відомо, нещодавно Настя відключила можливість коментування своїх публікацій, що дуже засмутило її фанатів і хейтерів. Так що фоловери не змогли висловити свою думку з приводу Настиних мальдівських канікул. Треба сказати, що з моменту, коли балерина відключила коментарі, вона не перестає цим хизуватися на кожному кроці.

Нагадаємо, Волочкова з'їла букети, які отримала на 8 Березня.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Волочкова похвалилася подарунками з Криму.

Також портал "Знай.uа" писав, що Волочкова в купальнику пом'яла сніг шпагатом.