Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила яскраве відео з фан-зустрічі в Москві, ставши обличчям популярного бренду купальників Calzedonia. Так, 22 травня артистка відверто відповіла на всі питання прихильниць, а ще зізналася, що і сама залишилася в захваті від заходу.

View this post on Instagram

#ФанВстреча #Благодарность @calzedonia В моей жизни происходят невероятные события! Я до сих пор не могу осознать, что стала амбассадором мирового бренда #Calzedonia , мне не верится, что мои фото висят почти в каждом торговом центре по всей России , я не понимаю, каким чудом мы сняли такой нереальный кампейн в АбуДаби (ведь мой 3хмесячный сын в этот период очень заболел, я так нервничала , что похудела за пару дней на 3кг и была немного не в себе из-за жуткого недосыпа). А ещё я до сих пор в шоке от того, что у меня есть ВЫ, такая огромная армия поклонников, которые всегда поддерживают и любят! Искренне любят! Я знаю, что более 300тысяч моих людей живут в других городах , но тоже хотели бы поприсутствовать на встрече! Я буду стараться приехать в ваш город! Кстати, пишите, в каком городе вы меня ждёте? Очень хочу видеть всех НАШИХ! Отдельная благодарность крутейшей команде настоящих профессионалов : Невероятный фотограф - @tuponogova_volkova ❤️ Трогательная мастер по Волосам и makeUp - @yanabuzychkina Крэйзи стилист - @alisaboha И конечно же, самые креативные и прогрессивные девушки из @calzedonia - @viktorina_v @rinsok #регинатодоренко

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"В моєму житті відбуваються неймовірні події! Я досі не можу усвідомити, що стала амбасадором світового бренду #Calzedonia , мені не віриться, що мої фото висять майже в кожному торговому центрі по всій Росії , я не розумію, яким дивом ми зняли такий нереальний кампейн в АбуДабі (адже мій 3хмісячний син в цей період дуже захворів, я так нервувала , що схудла за пару днів на 3кг і була трохи не в собі через страшний недосип).
А ще я досі в шоці від того, що у мене є ВИ, така величезна армія шанувальників, які завжди підтримують і люблять! Щиро люблять! Я знаю, що більше 300тысяч моїх людей живуть в інших містах , але теж хотіли б бути присутнім на зустрічі! Я буду намагатися приїхати у ваше місто! 
до Речі, пишіть, в якому місті ви мене чекаєте? Дуже хочу бачити всіх НАШИХ!", - поділилася радістю Тодоренко. Фолловери взялися коментувати: "Яка ж ти крута! Весь вечір балдію від твоєї щирості, позитиву, доброго настрою і любові ! ✨❤️", "Все було дуже круто 👍 Дякую за зустріч 😘😘😘💐", "Ти найкраща, захоплююся тобою Регіна, ти світлий промінчик!!!!🌹🌹🌹😂", "Яка ви молодець ! Успіхів вам і здоров'я вашої сім'ї !".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко написала, що американці і японці - набагато життєрадісніші українців, а потім звузила очі з допомогою пальців.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши дві сторони себе і засвітила величезний вагітний животик.