Олена Кравець – відома українська комічна актриса студії "Квартал-95". Вона єдина жінка у чоловічому колективі, але з недавніх пір ще і лідер телешоу "Жіночий квартал". Крім того, Олена Кравець є багатодітною матір'ю, і вона успішна як у кар'єрі, так і в материнстві. Телезірка частенько ділиться з шанувальниками у соцмережі Instagram новими фотографіями і подробицями творчого й особистого життя.

Читайте Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

View this post on Instagram

Даже не знаю, кто тут больше счастлив? Спасибо @nemo_hotel_odessa за чудные три дня у вас в гостях от нас с @ma_kravets!)) А теперь о важном. Эти факты известны немногочисленной аудитории, но об этом нужно знать, дабы иметь полную картину происходящего и объективный взгляд. Если вы думаете, что дельфинарий - это то же, что и цирк с животными со всеми вытекающими, пару слов в защиту именно Немо. Первое. Здесь все животные выкуплены на консервных заводах в Японии. Это значит, что если бы их не купили, они бы пошли на консервы:(((( Второе. За 15 лет здесь родилось 25 дельфинят!!!! Это о любви, как вы понимаете. И третье. Более 1500 дельфинов каждый год погибают в Чёрном море в сетях браконьеров. И в первую очередь нужно решать эту проблему. И ещё один факт. Продолжительность жизни дельфинов в дельфинариях намного выше, чем в живой природе. Почти в два раза. Без комментариев. 🐬🐬🐬🐬🐬🐬🐬🐬🐬🐬🐬🐬🐬🐬

A post shared by Elena Kravets (@lennykravets) on

Популярні новини зараз

Вбивство Шеремета: суд виніс рішення щодо підозрюваної Юлії Кузьменко

У Раді запропонували не платити зарплату Порошенку, і ось чому

"Вогонь красуня": Каменських лише в трусиках змусила фанів ахнути

ПриватБанк терміново попередив українців про нову схему шахраїв

Показати ще

Так, в цей раз Олена Кравець вирішила поділитися з шанувальниками милим фото старшої доньки, яка плескається в басейні з дельфінами. І випереджаючи критику дельфінаріїв, Олена розповіла про місце, яке вони з Машею відвідали.

"Навіть не знаю, хто тут більше щасливий? Спасибі @nemo_hotel_odessa за чудові три дні у вас в гостях від нас з @ma_kravets! А тепер про важливе. Ці факти відомі нечисленній аудиторії, але про це потрібно знати, щоб мати повну картину того, що відбувається і об'єктивний погляд. Якщо ви думаєте, що дельфінарій – це те ж, що і цирк з тваринами з усіма наслідками, пару слів на захист саме Немо.

Перше. Тут усі тварини були викуплені на консервних заводах в Японії. Це означає, що, якщо б їх не купили, вони б пішли на консерви. Друга. За 15 років тут народилося 25 дельфінят! Це про любов, як ви розумієте. І третє. Понад 1500 дельфінів щороку гинуть в Чорному морі в сітках браконьєрів. І в першу чергу потрібно розв'язувати цю проблему. І ще один факт. Тривалість життя дельфінів у дельфінаріях набагато вища, ніж у живій природі. Майже у два рази. Без коментарів", - написала Кравець. І викликала ще більше обговорень.

Нагадаємо, Кравець з "Кварталу 95" зі сльозами на очах попросила українців про допомогу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Кравець показала народну любов до Кварталу 95.

Також портал "Знай.uа" писав, що Кравець з "Квартал 95" знялася в гарячій фотосесії.