Відома українська телеведуча і блогер Маша Єфросиніна, яка активно веде свій аккаунт в Instagram і канал на YouTube, часто ділиться з шанувальниками новинами свого творчого та особистого життя. В цей раз телезірка вирішила заінтригувати шанувальників новим випуском своєї програми "Екзамен".

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

На своїй сторінці в Instagram Маша Єфросиніна опублікувала відеофрагмент, яким показала найгарячіші моменти інтерв'ю. Екзамен на відвертість склав музикант і політик Святослав Вакарчук. У підписі до відео Маша поділилася з шанувальниками враженнями про свого гостя.

View this post on Instagram

Для меня это исторический #Экзамен Слава @sviatoslav.vakarchuk никогда не давал личных интервью! Я же впервые за всю историю Экзамена пошла на то откровение, которое для меня всегда было за границами внутренних возможностей! У нас получилась ну очень накалённо/эмоциональная беседа! Мне важно было показать вам ту грань Славы, которую, как артист, и уже , как политик, он никогда не считал нужным обнажать! Но в ней есть много ответов на все ваши вопросы... А я скажу, что он был до дрожи честным, даже в том, что пожелал держать при себе .... Пропустить этот разговор нельзя! Ссылка в профиле #инджой А я поки налию собі вина....

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

Популярні новини зараз

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Франківчани 6 років виживають у недобудові - "холодильник" без газу замість квартири

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще

"Для мене це історичний #Іспит Слава @sviatoslav.vakarchuk ніколи не давав особистих інтерв'ю! Я ж вперше за всю історію Іспиту пішла на те одкровення, яке для мене завжди було за межами внутрішніх можливостей! У нас вийшла ну дуже загострено/емоційна бесіда! Мені важливо було показати вам ту грань Слави, яку, як артист, і як політик, він ніколи не вважав за потрібне оголювати! Але в ній є багато відповідей на всі ваші запитання... А я скажу, що він був до тремтіння чесним, навіть у тому, що побажав тримати при собі... Пропустити цю розмову не можна! Посилання в профілі. А я поки налию собі вина...".

Нагадаємо, гаряча Маша Єфросиніна показала "полуничку" з чоловіком.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що анорексична Єфросиніна виклала нові фото, фанати в паніці.

Також портал "Знай.uа" писав, що Єфросиніна взяла участь у "Міс Україна", але приз віддали іншій.