У новій програмі "Світ навиворіт" Дмитро Комаров потрапить на перемовини з вождем Яномамі та  покаже їх шокуючі ритуали спілкування з духами. Яномамі називають себе дітьми місяця. Індіанці
вірять у легенду, що вони народилися саме від крові місяця, якого під час битви поранив у живіт один із богів.

11 вересня о 22:45 глядачі 1+1 побачать експедицію до диких племен Янонамі. Вождь ізольованих індіанців викликав телеведучого на особисту розмову. Це наймасштабніша експедиція всього
бразильського сезону.

Команда "Світу навиворіт" довелося 4 дні плисти на маленьких човнах небезпечними водами Амазонії. Дорогу у 600 км подолали заради того, аби показати українцям побут общини та як насправді живе ізольоване плем’я.

Популярні новини зараз

“Фотошоп якийсь”: нова фотосесія скандальної Савченко шокувала українців

У Зеленського змінять правила ввезення авто з-за кордону: на це чекали мільйони водіїв

Донбас спіткали проблеми страшніші за війну: неможливо дивитися без сліз

Померла зірка серіалу "Моя прекрасна няня"

Показати ще

"Тут ніколи не було журналістів - вперше в історії плем’я знімають. Я дуже радий, що глядачі програми "Світ навиворіт" стануть першими, хто побачить ці унікальні кадри. Це для нас велика честь!" - ділиться враженнями телеведучий.

Українці стали свідками проведення унікального ритуалу, який плем’я ніколи не показувало чужакам. Для ритуалу всі чоловіки  переодягнуться у традиційні атрибути, а життя у селищі зупиниться. Жінкам і дітям заборонять навіть виходити з домівок.

Досі головні обряди вони присвячують духам, з якими спілкуються шамани. Індіанці вірять, що саме духи контролюють всі стихії, а також тримають купол неба, щоб він не впав на землю. На Комарова вражаюче подіє незвичний індіанський тютюн із "магічних трав".

Нагадаємо, Комаров розповів, як зробив дружині пропозиція.

Як повідомляв Знай. ua Комаров нарешті розкрив деталі весілля, вінчання і медового місяця.