Анастасія Приходько знову увірвалася в український медіапростір: тиждень тому вона повінчалась з чоловіком, а 16 вересня оголосила про те, що покидає партію "Батьківщина" і повертається на сцену.

Знай.uа поспілкувався зі співачкою і волонтером. Настя відверто розповіла про підготовку до недавнього вінчання, про першу і невдалу спробу влаштувати пишне весільне торжество 3-го вересня, і як пісня Михайла Шуфутинського вплинула на це.

Анастасія Приходько

Насте, у ЗМІ стільки плутанини через ваше весілля. Ви з чоловіком нещодавно повінчалися, але ви розписалися ще в 2013 році, так?

Так. По-перше, ми дружимо з дитинства, грубо кажучи, з 1 класу, з 7 років. Тому спочатку ми планували дату, щоб це було пишне весілля, красиве. І дата була призначена на 3-є вересня. Але оскільки я не була знайома з творчістю Михайла Шуфутинського, тож всі мені почали співати "3-е сентября - день разлуки, я календарь переверну... " І якось у нас все змінилося - ми перенесли наш розпис на 4-е число. У результаті половину гостей ми вже не хотіли бачити на весіллі. Загалом, все переграли - пішли удвох, розписалися і все.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

А ви раніше розповідали, що проспали розпис...

Так. Насправді вся заковика була в пісні Михайла Шуфутинського.

Оскільки зараз все стало явним - я ніколи не була в шлюбі з Нуріком Кухілавою. Ми ніколи не вінчалися. Я це теж розповідала, щоб людину якось піднести до рангу чоловіка, як мінімум. Тому що він робив пропозицію не раз, але ніколи до цього не доходило. А ЗМІ настільки мене тоді засипали питаннями, що я в підсумку сказала “так”, щоб вже відстали від мене. Але насправді весілля не було - я ніколи не вінчалась, не розписувалася. Тому мій перший шлюб тільки з Олександром Притулою - перший розпис і перше вінчання! Все!

Більше у мене ніяких весіль та вінчань не було. Тому я перший раз вийшла заміж і перший раз вінчалася. Спеціально для Знай.uа я розповідаю правду!

Розумієте, будь-яка жінка бере на себе відповідальність, як в родині. У тому випадку випала відповідальність на мене, і мені довелося розгрібати помилки мого цивільного чоловіка.

Розпис пари в 2013 році

А розпис у 2013 році в спортивних костюмах був задуманий? Або спонтанно вийшло?

А ось тепер повертаємося. Чому? Тому що саме 4-го числа ми проспали. Не третього, а четвертого. Просто я це перенесла на 3 число, щоб довго не пояснювати. Пісня зіграла свою роль. Ми настільки емоційно перенервували через те, що у нас не вийшло 3-го, як ми хотіли, і 4-го ми проспали. Я подзвонила в ЗАГС і попросила, щоб нас, тих, хто запізнився, прийняли. Тому ми не одягалися. Я там навіть була не нафарбована.

А тоді весільна сукня була куплена?

Так, звичайно. Олена Бернацька пошила весільну сукню. Це плаття було представлено в кліпі на пісню “Goodbye”. Я віддала його на зйомки, потім воно брало участь у показах весільного макіяжу. Я його давала друзям, близьким. Я це плаття вже ніяк не розцінювала, ніколи б в житті я в цьому платті заміж би вже не вийшла.

Було все: і свідки, і ми замовили ресторан. Ми планували зняти величезний пароплав на Дніпрі на цілий день. Все красиво так повинно було бути, але в підсумку нічого не відбулося.

Розпис не святкували?

Коли ми розписалися, поїхали до батьків чоловіка - посиділи там і все. Настрою вже не було. І ось через 7 років, коли ми прожили шматок свого життя, ми проаналізували: і доходило до розлучення, і сварки-скандали, і не жили разом... Ми зрозуміли, що дійсно час вже обвінчатися і величезне спасибі батюшці, якого ми зустріли.

Ми прийшли на недільну ранкову службу в храм і поговорили випадково з батюшкою. Він запитав: “А ви повінчані?”. Говоримо: “Ні”. Він: “Ваш шлюб не вважається на небесах законним”.

Це так різануло вухо.

Чоловік каже: “Невже це так важливо?” Так! Навіщо дітей хрестять? Для того, щоб у дитини був янгол-охоронець. А навіщо пари вінчаються? Для того, щоб у сім'ї був янгол-охоронець.

І нас удвох це так зачепило. Я кажу: “Сонце, ми вже стільки з тобою пройшли як пара. Стільки випробувань було, спокус. Та чого тільки не було в нашому житті!” Та ми вирішили все-таки, що хочемо наше життя прожити до кінця разом, і щоб я йому на небесах теж не давала спокою (сміється).

Вінчання пари

Скажіть, в якій церкві вінчалися?

Свято-Пантелеймонівський жіночий монастир.

Це Московський чи Київський патріархат?

Ви знаєте, я навіть не хочу цю тему чіпати. Для мене Бог єдиний. Цей храм наш улюблений. Як я переїхала до Києва, мене чоловік туди відвів в перший раз. Це поряд з Феофанією, там дуже гарний парк. Ми там сина хрестили. А після цього почалися всі ці церковні історії, які мене дуже засмучують.

Ексклюзивні фото від Анастасії Приходько

А розкажіть про весільну сукню, в якій ви вінчалися.

Коли у мене якісь важливі події в житті, наприклад, коли я виграла Фабрику зірок в 2007 році, я пошила для себе плаття: за власними ескізами, придумала від А до Я, з усіма прикрасами, деталями. Це плаття було також представлено в останній моїй відеороботі “Саме той”.

Так і в цей раз. Для мене було важливо все придумати самій, яка фата повинна бути... Я не зверталася до дизайнерів, як в минулий раз, оскільки є у дизайнерів маленький недолік - коли вони нав'язують: ось обов'язково це має бути, щоб доповнився образ. Я ж не збираюся йти на показ. Мені треба, щоб мені було комфортно і затишно.

Тому я вирішила в цей раз відмовитися від усього, і повністю організацію весілля я взяла на себе. Я хотіла, щоб це був мій день - такий, про який я мріяла.

Ексклюзивні фото від Анастасії Приходько

Просто тонна була живих квітів, прикрас: евкаліпт, зелень. Для мене було важливо, щоб все було справжнє і живе! Я дуже вдячна дівчинці, яка мені допомогла це все скомпонувати, красиві бутоньєрки у свідків були.

До цього дня підходила дуже трепетно. Місяць зайняла організація всього. Я повністю задоволена тим, що є. Задоволена, що було 40 осіб найбільш близьких і рідних.

А хто із знаменитостей був у вас на вінчанні?

Нікого, крім Алекса Луни. Я з Алексом дружу з 16 років.

Алекс Луна і Настя

Він гарно виконував композиції свої оперні. Ми танцювали під них. Не хочу нікого образити, але не було ставания на рушник, кусання короваю. Був красивий салют в кінці вечора. Торт з живими квітами. Він був без прикрас. Я спеціально його зробила відкритим і не покривала кремом, щоб все було справжнє. І настільки все пройшло щиро, спокійно.

Весільний торт

Не було жодної людини, яка би не була за нас рада. Так підбирали гостей, авжеж, щоб ніхто не образився, але хотілося, щоб це були найбільш близькі, які нашу пару знають, які вхожі в дім, які знають наших дітей. Тому було трохи столів: шість для гостей, сьомий - наш. Все було дуже скромно, тихо, тим більше це таїнство вінчання.

Ексклюзивні фото від Анастасії Приходько

А що незвичайного вам подарували?

Ви знаєте, не можу так сказати. Дарували ікони, дарували прикраси, гроші, дарували гарні підсвічники, вази, картини. Багато чого цікавого. Всі дивовижні подарунки, були підібрані зі смаком. Жоден свій подарунок я нікому не віддам.

Як діти привітали вас?

Дивно, що зазвичай це все відбувається до дітей. Діти стояли в церкві. Малюкові тільки виповнилося 4 роки, але він все вінчання, воно тривало годину, простояв, не зрушив з місця. Він дивився, спостерігав.

Дочка і син Анастасії Приходько

Нана підійшла і каже: "Коли у мене буде весілля, у мене не буде таке довге плаття". Я кажу: "А чому?" Вона: "Я ж бачу, що тобі в ньому незручно". Я кажу: “Донечко, я обов'язково для тебе збережу це плаття. Ти коли виростеш, якщо захочеш, я це плаття тобі віддам, і ти у ньому вийдеш заміж". Вона: "А що, правда, так можна?!" Можна! Тому вона вже чекає нареченого, шукає.

Вінчання пари

Свідки у нас чудові - сім'я Галайчук, Ігор - депутат Київради. Ми дружимо дуже давно. Вони теж вінчані і розписані, чудові діти у них. Тому все просто так, як я мріяла, як і будь-яка дівчинка!

А Юлія Володимирівна привітала вас?

На даний момент моє рішення було - рухатися далі. Я за все вдячна Юлії Володимирівні, вдячна партії "Батьківщина". Рік ми провели разом гідно, але з партією мене більше нічого не пов'язує.

Хочу сказать спасибо за все лидеру партии «Батьківщина» Юлія Тимошенко Но мое решении двигаться дальше! Это был тяжелый год... Да! Я возвращаюсь на сцену!

Geplaatst door Анастасія Приходько op Maandag 16 september 2019

Багато хто люблять похвалитися значною сумою, яку витратили на весілля. А ви не хочете сказати, у скільки обійшлося свято?

Я цим не пишаюся. Я розумію, яке зараз становище в нашій країні, я розумію, як зараз людям важко. І все ж ми ні в кого нічого не вкрали, не забрали. Все чесно нажите моїм чоловіком. Я вважаю, що озвучувати якісь цифри по відношенню до людей в даній ситуації буде неправильно.

Чи була у вас весільна подорож?

Ви знаєте, ми вже стільки з чоловіком подорожували. Ми зрозуміли, що в 18 років це весело. У нас весільна подорож - посидіти вдома. У нас хороші батьки - вони забрали дітей. І ми перебували за містом весь цей час, нікуди не виходили, просто тиждень удвох розмовляли про життя, про плани, про майбутнє.

Юлія Абрамова

Чому Анастасія Приходько вирішила покинути ряди партії "Батьківщина" і чим має намір займатися далі - читайте 17 вересня в інтерв'ю Знай.uа.

Нагадаємо, раніше знаменита топ-модель Аліна Байкова розповіла, як відгуляла 30-річчя в Києві і скільки коштує її робочий день.

Також Знай.uа. публікував яскраві фото з вінчання Анастасії Приходько.

Крім цього, раніше Приходько висловила свою думку, чому конфлікт на Донбасі ще не підійшов до кінця.