У зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасія Заворотнюк, нещодавно виявили рак мозку. Про хворобу вона дізналася близько пів року тому, а декілька днів тому стан акторки різко погіршав. Стало відомо, що зірка вийшла з коми і їй призначили нове лікування.

Про це повідомляє видання POLITEKA.

Повідомлялося, що Анастасію Заворотнюк вивели зі стану коми. Зараз вона знаходиться в одній із клінік Москви, прийшла до тями й дихає самостійно. Медики сподіваються, що їй покращає після антибактеріальної терапії та терапії, спрямованій на корекцію набряку мозку. Крім цього, були призначені спеціальні препарати, які підтримують артеріальний тиск.

Раніше повідомлялося, що відома російська актриса потрапила в реанімацію в критичному стані після того, як у неї діагностували набряк мозку. Також зазначається, що в палату Анастасії не пускають нікого, крім близьких родичів. Тому говорити достовірно про стан акторки не можна.

Популярні новини зараз

Крутой більше не може мовчати: композитор розповів про серйозні проблеми, "зносить дах"

Лана Роудс обрана найкращою акторкою фільмів для дорослих: найпікантніші фото зірки

Східний гороскоп на 2020 рік: кому Пацюк принесе неземне кохання та валізи грошей

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Стверджують, що хвороба акторки розвинулася після того, як вона зробила процедуру ЕКО. Її шлюб із фігуристом Чернишовим - третій для зірки. Від перших двох вона має старшу доньку та сина. Одна пара дуже хотіла спільну дитину. Зараз доньці Заворотнюк Мілі немає й півроку.

Як відомо, Анастасія Заворотнюк пройшла курс хіміотерапії - і променевої терапії, але лікування не дало потрібного ефекту. Пухлина дала метастази в мозок. Заворотнюк ввели в медикаментозну кому, тому що на тлі хвороби почалося запалення легенів, з яким організм не може боротися. 

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Нагадаємо, страждаючи від смертельної хвороби Заворотнюк не забула і звернулася до Зеленського: "Володя, я знаю..."

Як повідомляв портал Знай.ua, лікарі з'ясували справжню причину хвороби Заворотнюк.

Також Знай.ua писав, діагноз Заворотнюк загрожує мільйонам жінок: ось що насправді вбиває "Мою прекрасну няню".