Відома українська співачка Аліна Гросу, яка довгий час жила і працювала в Росії, любить привертати до себе увагу і епатувати публіку, що успішно робить на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила в Сторіс трепетні селфі з мамою Анною, яку рідко показує шанувальникам. Так, артистка вирушила в Копенгаген, Данія, разом з сім'єю, проте поки що приховує, навіщо.

Варто відзначити, що Аліна та Анна дуже схожі муж собою. Також нещодавно артистка выставяла кадр з татом Михайлом, позуючи на фоні рожевого заходу сонця. Гросу частенько показує свою велику і дружну сім'ю, знайомлячи фоловерів з батьками, молодшими і старшими братами, племінниками і звичайно ж, коханим чоловіком Олександром.

View this post on Instagram

У моего самого любимого ангелочка, Мих Миха младшего, сегодня день рождения🤗🤗🤗 это самый неожиданный и самый прекрасный подарок, который могли мне сделать родители❤️❤️❤️ @mamagrosu и @myhgrosu 🙈🙈🙈 мой любимый, самый младшенький из Гросиков.. самый серьезный, самый потрясающий, самый родной, самый чудесный, самый красивый и уже самый умный и мужественный❤️❤️❤️ обожаю!!!)))) и я очень хочу, чтоб мы были рядом всегда, а если не получается всегда, то хотя бы почаще.. это невероятно круто иметь младшего брата, особенно такого🤪🤪🤪🤗🤗🤗 #2годикаМихМиху

A post shared by GROSU (@alina_grosu) on

Нагадаємо, Аліна Гросу показала свою "Таємну любов".

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Гросу вперше похвалилася нареченим.