Онук відомого американського репера Снуп Догга помер в лікарні через 10 днів після народження. Про це повідомив батько малюка, актор Корді Бродус.

Як відзначається, хлопчик, якого назвали Кай Лав, помер 25 вересня – він прожив всього 10 днів. Раніше у соцмережі Instagram батько хлопчика Бродус виклав відео, на якому його старша дочка цілує дитину. А також запис: "Кай Лав 15.09.19 - 25.09.19". 

"Мій син Кай приніс в цей світ стільки любові і позитиву. Його енергія буде жити, і ці 10 днів любові завжди будуть особливими для нас. Давайте все дорожити життям і тими, кого ми любимо, поки ми тут", - написав актор.

Шанувальники висловили йому своє співчуття. 

Нагадаємо, відома голлівудська актриса Енн Хетеуей зізналася в ефірі шоу Еллен Дедженерес, що вирішила зав'язати з алкоголем після того, як провела веселу ніч з Меттью Макконахі.

Як повідомляв раніше "Знай.uа" відомий американський репер Снуп Догг опублікував мем російською мовою про легалізацію легких наркотичних засобів в Канаді. 

Також інформаційний портал "Знай.uа" писав, як нідерландські вчені накурили "спайсами" 17 добровольців, і що з цього вийшло.