Відомий в Україні і далеко за її межами дитячий лікар Євген Комаровський часто роздає корисні поради батькам і тим, хто готується ними стати. Доктор часто публікує свої рекомендації і відповідає на запитання у соцмережі Instagram. Так і в цей раз Комаровський відповів на запитання майбутніх матусь.

"Запитання. Як харчування вагітної мами буде впливати на здоров'я дитини надалі і на виникнення у неї алергії?

Відповідь. Я вас здивую всіх реально. Ви знаєте, в останні роки, в останні десять років, активно почали вивчати, переглядати всі дослідження, які були раніше, і прийшли до висновку, що, чим суворіша дієта вагітних, тим багаторазово вищий ризик алергії у дитини. Особливо небезпечним є перший триместр вагітності. Тобто, якщо наша жінка дізналася про вагітність і різко перестала їсти все шкідливе, і сіла на дієту, то шанси отримати алергію у дитини величезні".

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ Как питание беременной мамы будет влиять на здоровье ребенка в дальнейшем, и на возникновение у него аллергии? ⠀ Ответ: ⠀ Я вас всех реально удивлю. Вы знаете, в последние годы, в последние десять лет, активно стали изучать, пересматривать все исследования, которые были раньше, и пришли к выводу, что, чем строже диета беременных, тем многократно выше риск аллергии у ребенка. Особенно опасным является первый триместр беременности. То есть, если наша женщина узнала о беременности и резко перестала есть все вредное, и села на диету, то шансы получить аллергию у ребенка огромные. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #аллергия #здоровье #беременность

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Популярні новини зараз

Нюрнберзький трибунал, Бандера і Шухевич: за кордоном зробили суперечливу заяву про історію України

Луценка не впізнати, плутає слова і забуває речення: Романенко показав докази

Українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин: деталі нововведення

Хотіла заощадити: навіть найближчі друзі висміяли молоду наречену за нестандартний вчинок

Показати ще

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.