29 жовтня, народний артист України, актор і музикант Олексій Горбунов відзначає свій 58-й день народження. Він зіграв сотні ролей у театрі і кіно. І хоча найвідоміші з них були зіграні в роботах російського кінематографу, Горбунов у розпал Революції гідності повернувся в Київ.
Підтримуючи ідеї Майдану, Олексій Горбунов з грудня 2014 року відмовився зніматися у російських фільмах. Навіть більше, актор заявив, що не буде розглядати можливість роботи в Росії до закінчення війни. Правда, через деякий час Горбунов зізнався у її нестачі в Україні.

Олексій Горбунов

"Як я звик жити — у Росії знімався в п'яти картинах в рік в головних ролях. Якщо ви подивіться історію, то побачите, у скількох фільмах я знявся. І які там ролі. За п'ять років життя на Україні я знявся в двох фільмах, якщо ми говоримо про прокат. І ті ролі в українських стрічках були епізодичними й невеликими", — розповідав Олексій. Олексій Горбунов

Горбунов розповів, що завжди хотів займатися музикою, і зараз грає в групі "Грусть пилота". Артист зізнається, що його нове захоплення приносить копійки й грошей ледь вистачає на бензин. Попри це Олексій певний, що музичну кар'єра є кращим заняттям, ніж українське кіно.

Олексій Горбунов

"Де кіно? Одне єдине питання. Де кіно? Де потрясіння від кіно? Я хочу в кіно побачити, що з нами сталося за 5 років. Ми – українці, хто ми? Що у нас всередині? Прості питання, про що говорити повинно кіно. Те, що вмів Шукшин робити, Висоцький", - зазначив артист. Олексій Горбунов

Популярні новини зараз

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Зірки "Постукайся в мої двері" Ханде Ерчел і Керем Бюрсін регулярно сваряться: у всьому винен колишній актриси

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Показати ще


Нагадаємо, раніше Різатдінова ледь не втратила свідомість на сцені "Танців з зірками"

Як повідомляв портал "Знай.ua", відбулась прем'єра "Родини Адамсів"

Також "Знай.ua" писав, що у Сергія Жигунова забрали квартиру