Популярна російська актриса, дружина коміка Гаріка Харламова Христина Асмус частенько радує шанувальників у соцмережі Instagram. Нещодавно знаменитість виставила осіннє фото, написавши під ним гнівний пост про те, як їм з чоловіком не дають спокою після відвертої сцени артистки у фільмі "Текст". Так, Христина вважає, що всі ці кпини - справа рук не окремих людей, а цілого сайту, де хейтери збираються великими групами і розробляють різні плани.

View this post on Instagram

«Травим Асмус! 😈 Добиваемся их с Харламовым развода! Лишения родительских прав! Делаем так, чтобы все подумали, что секс был не актёрской игрой. Занижаем рейтинг фильма «Текст» на «Кинопоиске»! 🎞 Пишем антирецензии и гневные комментарии под всеми её видео в интернете! Звоним в органы опеки, пишем жалобы в Минкульт, позорные письма её семье и атакуем страницу дочери!» - 😂😂😂 И это только один сатанинский сайт! А вы знали о том, что идиотов не просто много, а они объединяются в кланы и создают хейтерские секты? 🤦🏼‍♀️ Где не просто адские вещи пишут, а ставят цели, раздают задания и инструкции по массовому дерьму в интернете относительно меня и Гарика 🥊 Вместо того, чтобы объединяться для чего-то хорошего и полезного, люди тратят свою жизнь на эту дичь 🤯 Они отслеживают все наши публикации, интервью, эфиры, создают график хейтерства, меняют тактики и имеют собственные статистики 📊 Придумывают истории и делают вбросы в прессу. Там же можно получить текст или коллаж с упором на религию, беременную или детскую аудиторию - кому что ближе 🤷🏼‍♀️ Там даже есть вербовщики и своё начальство )))) Поэтому, когда видите здесь дураков, не обращайте внимание. Пожалейте их. Им отчёт сдавать надо и диссертацию по толлингу писать 😂 Такая вот hyinya

A post shared by Asmus Kristina (@asmuskristina) on

"«Труїмо Асмус! 😈 Добиваємося їх з Харламовим розлучення! Позбавлення батьківських прав! Робимо так, щоб всі подумали, що секс був не акторською грою. Занижуємо рейтинг фільму «Текст» на «Кинопоиск»! 🎞 Пишемо антирецензії і гнівні коментарі під усіма її відео в інтернеті! Дзвонимо в органи опіки, пишемо скарги в Мінкульт, ганебні листи її сім'ї і атакуємо сторінку доньки!» - 😂😂😂
І це тільки один сатанинський сайт!
А ви знали про те, що ідіотів не просто багато, а вони об'єднуються в клани і створюють хейтерські секти? 🤦🏼‍♀️ Де не просто пекельні речі пишуть, а ставлять цілі, роздають завдання та інструкції щодо масового лайна в інтернеті щодо мене і Гаріка 🥊 Замість того, щоб об'єднуватися для чогось хорошого і корисного, люди витрачають своє життя на цю дичину 🤯 Вони відстежують всі наші публікації, інтерв'ю, ефіри, створюють графік хейтерства, змінюють тактики і мають власні статистики 📊 Вигадують історії і роблять вкидання в пресу. Там же можна отримати текст або колаж з упором на релігію, вагітність або дитячу аудиторію - кому що ближче 🤷🏼‍♀️ Там навіть є вербувальники і своє начальство ))))
Тому, коли бачите тут дурнів, не звертайте увагу. Пожалійте їх. Їм звіт здавати треба і дисертацію по толінгу писати 😂
ось Така hyinya", - поділилася емоціями Асмус. Фолловери ж почали підтримувати їх сім'ю в коментарях.

Популярні новини зараз

Знайшов заміну: колишній чоловік Ані Лорак показав, хто виховує його доньку

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

Незамінний у господарстві: розумний пес приносить не тільки капці, веселе відео

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Настя Каменських зробила селфі в дзеркалі і заінтригувала планами на майбутнє. Фанати ж почали гадати, що має статися і обговорювати дивну зачіску артистки.