Відколи стало відомо про важку хворобу Анастасії Заворотнюк, прихильники акторки не перестають чекати будь-яких повідомлень від рідних "Моєї прекрасної няні", щоб дізнатися про її стан.

Оскільки справжній діагноз акторки весь цей час тримається в таємниці, фанати Заворотнюк надіються, що близькі Анастасії нарешті розкажуть правду про її стан. Водночас родичі знаменитості дякують кожному, хто надсилає листи зі словами підтримки.

Анастасія Заворотнюк, Instagram
Анастасія Заворотнюк, Instagram

Шанувальники зірки серіалу "Моя прекрасна няня" вважають, що рідні акторки все-таки опосередковано підтвердили онкологію. На таку думку читачів сторінки podderzhka_azavorotnyuk наштовхнули фотографії Анастасії в колі онкохворих дітей, викладені в Instagram-акаунті. Світлини були зроблені в одній з онкологічних клінік.

"У Насті в житті була не одна історія, коли в її підтримці потребували хворі важкою недугою діти. Вони мріяли зустрітися з улюбленою актрисою, — це було дуже важливо, щоб повірити в диво і психологічно націлитися на одужання. Терапія позитивними емоціями дійсно давала свої результати. Сьогодні деякі з цих "дітей" - зовсім вже дорослі люди, які зуміли впоратися з хворобою і повернутися до нормального щасливого життя. І вони тепер відгукуються з різних куточків країни, хочуть поділитися своїм теплом, як колись Настя ділилася з ними своїм і вселяла впевненість в тому, що все буде добре. Спасибі, ми любимо і пам'ятаємо абсолютно кожного! "- написано під фото. Допис в Instagram

Популярні новини зараз

Якубовича невідкладно забрали до лікарні: що сталося з ведучим "Поле чудес"

Асмус і Харламов відповіли на чутки про розлучення довгоочікуваним фото: "І дитина від нього!"

Українці масово тікають з Польщі: часу залишилося мало, країна на межі

Українцям доведеться оновити водійське посвідчення: деталі

Показати ще

Анастасія Заворотнюк з онкохворими дітьми, Instagram
Анастасія Заворотнюк з онкохворими дітьми, Instagram

Свого часу Заворотнюк займалася підтримкою хворих на рак дітей та проводила з ними час. Повідомляється, що багато з них подолали хворобу завдяки підтримці улюбленої акторки, яка здійснила мрію дітей, відвідавши їх. Зараз вони відгукуються з різних куточків країни, щоб  підтримати Анастасію. Рідні акторки запевнили, що читають кожен лист і дякують всім за молитви. 

View this post on Instagram

У Насти в жизни была не одна история, когда в ее поддержке нуждались заболевшие тяжелым недугом дети. Они мечтали встретиться с любимой актрисой, - это было очень важно, чтобы поверить в чудо и психологически нацелиться на выздоровление. Терапия положительными эмоциями действительно давала свои результаты. Сегодня некоторые из этих "детей" - совсем уже взрослые люди, которые сумели справится с болезнью и вернуться к нормальной благополучной жизни. И они теперь откликаются из разных уголков страны, хотят поделиться своим теплом, как когда-то Настя делилась с ними своим и вселяла уверенность в том, что все будет хорошо. Спасибо, мы любим и помним абсолютно каждого! А ещё пишут те, кто борется с болезнью прямо сейчас. Удивительные люди, которым в своей такой непростой ситуации хватает души, чтобы сопереживать другим. Мы не просто вам благодарны, мы читаем ваши истории и молимся за вас так же, как вы за нас. Мы знаем, понимаем и чувствуем одинаково. Поэтому, пожалуйста, выздоравливайте скорее, пусть у нас всех все получится!

A post shared by Поддержка Анастасии Заворотнюк (@podderzhka_azavorotnyuk) on

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Заворотнюк пішла на поправку

Як повідомляв портал "Знай.ua", зневірений чоловік Заворотнюк з'явився на публіці

Також "Знай.ua" писав, що фахівці пояснили, як вчасно виявити рак, побачивши перші тривожні ознаки