Популярна російська актриса, дружина коміка Гаріка Харламова Христина Асмус частенько радує шанувальників у соцмережі Instagram. Нещодавно знаменитість виставила уривок з інтерв'ю перед прем'єрою скандального фільму "Текст", де їй вдалася дуже реалістична еротична сцена. Так, через відвертий уривок їй приписали не тільки роман з актором Іваном Янковським, але висміяли чоловіка Гаріка Харламова, а сама Христина скаржиться на постійне цькування.

View this post on Instagram

А вот и подарок для хейтеров, троллей и гоблинов!! ✊🏻🤪 Честнейшее интервью, которое мы записали какое-то время назад... До истории с той самой выставкой и до адского трэша на моей странице после той самой сцены... 🤷🏼‍♀️ Если б мы с @morozovanrj говорили сегодня, интервью было бы совсем другим. И я была бы другой. (Но это не точно))) Интервью записано тогда. И в нем та я. Уставшая после забот и бессонных ночей, только с поезда, с высокой температурой и адски больной спиной 😰 Оттого и очень уязвимая эмоционально. По жизни я человек достаточно закрытый. Редко хожу на публичные мероприятия, редко даю интервью, пишу короткие посты. Не люблю делиться личной жизнью, своими проблемами и переживаниями 🙊 Я даже позицию по тому или иному вопросу с осторожность высказываю. Я выбираю «безопасную зону». Чтобы никто не считывал, не анализировал, не разбирал, чтобы никого не впускать себя ✋🏻 Когда я зашла в студию в тот день, мне рассказали о шоу и попросили максимально позитивно))) И я честно собиралась 😂 Но в какой именно момент что-то пошло не так, я не знаю))) Но обревелась я знатно)))) В общем, ссылка в сторис и шапке профиля... ☄️ Хейтеры, дебилы, милые, не стесняйтесь!!!!! ❤️ Как-то мало ховна там пока, непорядок 😈

A post shared by Asmus Kristina (@asmuskristina) on

"А ось і подарунок для хейтерів, тролів і гоблінів!! ✊🏻🤪 Відверте інтерв'ю, яке ми записали якийсь час тому... До історії з тією самою виставкою і до пекельного трешу на моїй сторінці після тієї самої сцени... 🤷🏼‍♀️ Якщо б ми з @morozovanrj говорили сьогодні, інтерв'ю було б зовсім іншим. І я була б іншою. (Але це не точно))) Інтерв'ю записано тоді. І в ньому та я. Втомлена після турбот і безсонних ночей, тільки з поїзда, з високою температурою і пекельно хворою спиною 😰...", - поскаржилася Асмус. Фолловери розділилися на два табори, і якщо одні пожаліли Христину, то інші вважали, що це всього лише піар стрічки, а от сама актриса підозріло багато виправдовується.

Популярні новини зараз

Столицю сколихнула наймасовіша за останні 30 років акція протесту: чого вимагають сотні тисяч мешканців

Зеленський опинився в центрі скандалу після поста в соціальній мережі: "Є один мінус..."

Знайшов заміну: колишній чоловік Ані Лорак показав, хто виховує його доньку

Разумков терміново збирає Оборонний комітет через вибухи в Балаклії: "Серйозна ситуація"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Настя Каменських зробила селфі в дзеркалі і заінтригувала планами на майбутнє. Фанати ж почали гадати, що має статися і обговорювати дивну зачіску артистки.