Рідні актриси Анастасії Заворотнюк і фігуриста Петра Чернишова розвіяли черговий слух навколо подій в житті "Моєї прекрасної няні". Вони вказали, що заява про розлучення пари є брехнею.

Раніше в російських ЗМІ з'являлася інформація від нібито друга сім'ї про те, що Чернишов розглядає можливість розлучення з Заворотнюк, яку спіткала страшна хвороба.

"З такими "друзями" не потрібні вороги... У Насті і Петра... непрості часи, які треба пережити разом. Але справжня любов існує, ми свідки!", - повідомили в Instagram на підтримку актриси.

View this post on Instagram

А в этом случае издания ссылаются на якобы «друга семьи». Хочется вспомнить известную поговорку, что с такими друзьями не нужны враги. Только это не наш случай, потому что реальные, а не придуманные прессой друзья, у нас самые надежные и лучшие. Мы хотим пожелать всем, чтобы у каждого из вас в жизни был человек, который будет с вами и в радостные моменты, которых у Насти и Петра было уже много и будет еще больше, и в непростые времена, которые нужно пережить вместе. Настоящая любовь существует, мы свидетели!

A post shared by Поддержка Анастасии Заворотнюк (@podderzhka_azavorotnyuk) on

Популярні новини зараз

Масові звільнення і скорочення: з чим зіткнуться українці до виходу на пенсію

Доньку Кузьми Скрябіна показали в мережі: як виглядає єдина спадкоємиця легендарного співака

Містика серіалу "Свати": слідом за улюбленцем Іваном Будько Квартал 95 втратив ще одну зірку кіно

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Шанувальники не пройшли повз цього спростування і активно прокоментували новину.

"Господи, що люди не напишуть заради грошей ♀️", "Люди ви про що, побійтеся бога", " Ідіоти невгамовні!", "Живи Настя ти сильна в тебе все добре просто живи", " Іхні мови-їм на плечі. Амінь", " Зовсім совісті немає! Як можна таке писати? У них, очевидно, свого особистого життя немає, раз вони лізуть в чужу!!! Настусі якнайшвидшого одужання, і всім її близьких сил, і вірте в краще😍 Ми з вами", - пишуть фанати.

Нагадаємо, дочка онкохворий Заворотнюк влаштувала шоу просто посеред вулиці.

Як повідомляв Знай. ua, чоловік Заворотнюк Чернишов спрогнозував порятунок "Моєї прекрасної няні".

Також Знай. ua писав, що сім'я Заворотнюк мовчала не дарма, ось що відбувається з "Моєї прекрасної няні".