Рідні актриси Анастасії Заворотнюк і фігуриста Петра Чернишова розвіяли черговий слух навколо подій в житті "Моєї прекрасної няні". Вони вказали, що заява про смерть онкохворої артистки є брехнею, про що написали на сторінці підтримки знаменитості в Instagram. Як виявилося, "анонім" вирішив оприлюднити недійсну інформацію про смерть Заворотнюк, посилаючись на "лікаря" клініки, де зараз проходить лікування Анастасія.

View this post on Instagram

Эту переписку прислала одна наша знакомая журналистка, желающая нам добра и искренне переживающая, правду ли говорят. Так вот, это все за гранью этики, здравого смысла и человечности. Да, люди так не поступают. Так могут поступать только существа низшего звена. Если кому-то вдруг очень скучно жить без «жареных фактов», тогда, может быть, просто стоит заняться своими близкими, побеспокоиться об их здоровье и благополучии? И главное - нет, это неправда! Всех неравнодушных снова благодарим за ваши молитвы и добрые слова! P.S. Мы передадим этот скрин в клинику, на которую ссылается "осведомленный источник". Очень желаем выяснить, кто из персонала является автором этой мерзости. У клиники прекрасная репутация, и вряд ли кому-то нечистоплотному позволят безнаказанно ее пятнать. Всем добра!!!

A post shared by Поддержка Анастасии Заворотнюк (@podderzhka_azavorotnyuk) on

"Цю переписку надіслала одна наша знайома журналістка, яка бажає нам добра і щиро переживає, чи правду кажуть. Так ось, це все за гранню етики, здорового глузду і людяності. Так, люди так не чинять. Так можуть чинити тільки істоти нижчої ланки...
І головне - ні, це неправда! Всім небайдужим знову дякуємо за ваші молитви і добрі слова!
P. S. Ми передамо цей скрін в клініку, на яку посилається "поінформоване джерело". Дуже бажаємо з'ясувати, хто з персоналу є автором цієї гидоти...". , - говорить пост під каруселлю скрінів. Фолловери почали підтримувати сім'ю Заворотнюк в коментарях.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Показати ще

Нагадаємо, донька онкохворої Заворотнюк влаштувала шоу просто посеред вулиці.

Як повідомляв Знай.ua, чоловік Заворотнюк Чернишов спрогнозував порятунок "Моєї прекрасної няні".

Також Знай.ua писав, що сім'я Заворотнюк мовчала не дарма, ось що відбувається з зіркою "Моєї прекрасної няні".