На днях володарку титулів "Міс Львів-2018" і першу віце-міс "Україна-Всесвіт" Наталію Болюх замітили в оточені впливового російського чиновника. Відповідне фото дівчина опублікувала Instagram, пише "Високий замок".

Відтак, перша красуня Львову виклала фотографію, де вона перебуває у фешенебельному ресторані або нічному клубі Москви із так званим Аліком. Саме так дівчина підписала незнайомця на фотографіях. Пізніше вона і сама зізналася, що дійсно перебуває у Росії.

Фото - Високий Замок
Фото - Високий Замок

"У Москві у мене немає ніяких справ: ні ділових, ні любовних. Перебуваю тут виключно по дружньому приводу. Прилетіла на день народження до друзів", - розповіла красуня, однак, про незнайомця так нічого й сказала.

Щоправда, якщо зайти на Instagram-сторінку Аліка, то на деяких знімках можна замітити, як він перебуває в своєму робочому кабінеті з портретом Путіна, а також в Держдумі та судовому департаменті при Верховному суді Росії. Відтак, він є впливовим і заможним чиновником.

Популярні новини зараз
Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Фото - Високий Замок
Фото - Високий Замок