Чоловік відомої української співачки, солістки гурту "Время и Стекло" Наді Дорофеєвої Володимир Дантес час від часу викладає забавні пости на своїй сторінці в соцмережі Instagram. Нещодавно знаменитість похвалився новим кадром, відправившись в довгоочікувану відпустку разом з дружиною і друзями, вибравши для відпочинку казкову Домінікану. Так, артист вирішив розповісти, які розваги у парочки є на канікулах, позуючи в басейні з блакитною водою.

View this post on Instagram

Так. Пост о развлечениях. ⠀ Больше всего мне нравится, что молодняк (а я себя отношу к молодняку) как только начинается дождь, сразу бежит прятаться под навес. А вот прожжённые опытом и возрастом мальчишки и девчонки вообще не парятся, если дождь их застал во время акваджима, никто даже бровью не ведёт. Просто продолжают веселиться в бассейне. ⠀ Все это время я наблюдал серферские доски, но не видел ни одного сёрфера. Возможно они предпочли акваджим, сигарную комнату или coffee game (до сих пор не понимаю что это за игра). Но нет. Просто оказалось, что сам сёрф с другой стороны пляжа. Идти 10 мин (вот такой огромный пляж у @clubmedmichesplayaesmeralda ). ⠀ Значит завтра, пойду ловить дикие волны или пену, как получится))) @clubmed #clubmedmichesplayaesmeralda #playaesmeralda #clubmed

A post shared by Dantes (@vladimirdantes) on

"Так. Пост про розваги.

Найбільше мені подобається, що молодняк (а я себе відношу до молодняку) як тільки починається дощ, відразу біжить ховатися під навіс. А ось пропалені досвідом і віком хлопці і дівчата взагалі не паряться, якщо дощ їх застав під час акваджиму, ніхто навіть бровою не веде. Просто продовжують веселитися в басейні.

Весь цей час я спостерігав серферські дошки, але не бачив жодного серфера. Можливо вони обрали аквааеробіку, сигарну кімнату або coffee game (досі не розумію що це за гра). Але ні. Просто виявилося, що сам серф з іншого боку пляжу. Йти 10 хв (ось такий величезний пляж)

Значить завтра, піду ловити дикі хвилі або піну, як вийде)))", - поділився думками Дантес. Фолловери залишилися в захваті, коментуючи пост Вови.

Популярні новини зараз

Марина Порошенко в гостях у "ворога" Зеленського, перерахунок пенсій, декларація Єрмака - головне за ніч

Вакарчука кинуло в піт через незручні питання про спонсорів - "Мукає і трясе головою"

Курс валют на 16 лютого - Китай сипле грошима, навіть долар відчує

Юна онука Софії Ротару розкрилася до оголення, небезпечне фото

Показати ще

Нагадаємо, Надя Дорофєєва запропонувала шанувальникам пограти, знайшлося багато охочих.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Надя Дорофєєва в пляжному образі затьмарила Дубай.

Також портал "Знай.uа" писав, що Надя Дорофєєва дала пораду шанувальникам.