Відомий український музикант, лідер гурту "Мачете" Ярослав Малий у відвертому інтерв'ю зізнався, що у свій час зловживав наркотичними речовинами.

Ярослав розповів, що він підсів на заборонені препарати близько 15 років тому, проте зараз він "чистий" і навіть не думає про це. Неймовірно, але під дією препаратів музикант створював навіть цілий альбом. Про це стало відомо завдяки інтерв'ю музиканта для одного з українських видань.

Лідер гурту "Мачете" Ярослав Малий, фото: Instagram
Лідер гурту "Мачете" Ярослав Малий, фото: Instagram

За словами Ярослава, порятунок собі влаштувати людина може тільки своїми руками. Жодні лікарі, друзі і вмовляння не допоможуть людині впоратися з пагубною звичкою. Музикант називає період свого життя з наркотиками "втраченим часом".

"Вони були в моєму житті, і я зіткнувся з цим дуже серйозно. Але в один момент я зрозумів, що це мені не потрібно. Тут потрібно знати одне, поки сама людина не зрозуміє, що йому це не потрібно, жодні лікарі, рідні, друзі не допоможуть, нічого не врятує від цього. У моєму житті їх немає вже років 15, і я впевнено кажу, що це з ними був втрачений час", - розповів Ярослав.

Популярні новини зараз

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Показати ще

Музикант зазначив, що в житті артиста завжди багато спокус, але протистояти їм дуже важко.

Нагадаємо, під Києвом схопили перевертня в білому халаті, будь-яка "дурь" за ваші гроші: подробиці резонансної спецоперації.

Як повідомляв Знай.uа під Львовом шукають втікача наркомана в чорному, будьте обережні: прикмети і фото.

Знай.uа писав, колишня наркозалежна Дана Борисова прокоментувала вагітність від Олексія Паніна.