74-річний артист Євген Петросян розповів, що отримує пенсії понад 20 тис. руб. в місяць і йому цього вистачає на свої витрати. Однак він не уточнив, що ще отримує зарплату і має великі заощадження.

"В мене звичайна пенсія. Двадцять з гаком тисяч рублів. Мені цих грошей цілком вистачає на всі мої витрати", — розсміявшись, відповів гуморист.

Навіть зараз Євген Петросян бере участь у ряді телепроектів, він також виступає на гумористичних концертах. Зокрема, веде шоу "Сміхопанорама".

Євген Петросян, фото: Діалог
Євген Петросян, фото: Діалог

До цього багато років Петросян вів передачу "Криве дзеркало". В якості додаткових видів діяльності він отримує дохід від видання книг, роботи на телебаченні, оренди і управління житловим і нежитловим нерухомим майном, занять виконавськими мистецтвами, художньою творчістю і інше.

Популярні новини зараз
Окупанти завдали удару по ТРЦ у Кременчуці, багато жертв серед мирного населення Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Ще в 1990-е відомий гуморист одержав звання заслуженого та народного артиста РРФСР, а також орден Пошани за заслуги перед державою.

В останній раз в рейтингу Forbes прізвище Петросяна фігурувала в 2006 році. Тоді він був у рейтингу "50 зірок—2006", опинившись на 49 місці з доходом в $1,5 млн. На даний момент він не розкриває повну інформацію про свої доходи.

Нагадаємо, Петросяна і Степаненко розшукує податкова.

Як повідомляв Знай. ua, невідомі факти про повної протилежності Степаненко.

Також Знай. ua писав, подробиці весілля Петросяна і Брухуновой.