Чоловік відомої української співачки, солістки гурту "Время і Стекло" Наді Дорофеєвої Володимир Дантес час від часу викладає забавні пости на своїй сторінці в соцмережі Instagram. Нещодавно знаменитість похвалився новим селфт, зізнавшись, що поставив брекет-систему, адже зуби з роками почали "лізти" один на одний. Так, артист вирішив підбадьорити всіх, хто хоче зробити свою посмішку красивою і здоровою, але боїться або соромиться з різних причин.

View this post on Instagram

Итак про брекет систему. ⠀ Первый раз мне её поставили 16 или 17 лет назад (мне было или 15 или 16 лет). Кстати, тогда я немного переживал, но обращать на себя внимание девочек легче с ровными зубами, чем с кривыми. Мне удалили 3 коренных зуба (2 вверху и 1 внизу) и за 1,5 года у меня все стало на место. Да, потом я надевал на ночь капу (не всегда, что плохо), но через несколько лет произошло то, что заставило меня снова поставить брекеты.) У меня полезли зубы мудрости. И т.к у меня узкая челюсть, они давили на остальные зубы и с годами мои, в прошлом ровненькие, стали лезть друг на друга. ⠀ В фильмах раньше показывали, что из-за брекетов детей дразнят, взрослые, которые их носят- неудачники. Но алё! Ку-ку! 2020 год - Время адекватности, время когда всё доступнее чем в нулевых. И время, когда можно и нужно гордиться тем, что ты за здоровый образ и красивую улыбку. Пока не появились teeth positivity скорее ровняйте себе зубки, прикус и всё что с этим связано. Т.к красивая улыбка придаёт нам уверенности, окружающим радости, да и для здоровья - кайф. Я ставил у друзей @dental_art_clinics_ @buliman P.S. Есть минус, который в тоже время и плюс- после каждого приема пищи я чищу зубы. Конечно это напрягает, но чистюлей быть дико приятно.

A post shared by Dantes (@vladimirdantes) on

"Отже про брекет систему.
Перший раз мені її поставили 16 або 17 років тому (мені було або 15 або 16 років). До речі, тоді я трохи переживав, але звертати на себе увагу дівчаток легше з рівними зубами, ніж з кривими.
Мені видалили 3 корінних зуба (2 вгорі і 1 внизу) і за 1,5 роки у мене все стало на місце. Так, потім я одягав на ніч капу (не завжди, що погано), але через кілька років сталося те, що змусило мене знову поставити брекети.)
У мене полізли зуби мудрості. І тому у мене вузька щелепа, вони тиснули на інші зуби і з роками, в минулому рівненькі, стали лізти один на одного.
У фільмах раніше показували, що через брекети дітей дражнять, дорослі, які їх носять - невдахи. Але альо! Ку-ку! 2020 рік - Час адекватності, час коли все доступніше ніж у нульових. І час, коли можна і треба пишатися тим, що ти за здоровий образ і красиву посмішку.
Поки не з'явилися teeth positivity швидше рівняйте собі зубки, прикус і все що з цим пов'язано. Ще красива посмішка додає нам впевненості, оточуючим радості, так і для здоров'я - кайф.
P. S. Є мінус, який в той же час і плюс - після кожного прийому їжі я чищу зуби. Звичайно це напружує, але чепуруном бути дико приємно.", - поділився досвідом Дантес. Фолловери не пройшли повз, коментуючи пост, а телеведучий Володимир Остапчук і зовсім заявив, що зробить ту ж процедуру через кілька днів.

Популярні новини зараз

Скандал з Prada у Раді, прорив у лікуванні коронавірусу, благання Поклонської та оформлення пенсій - головне за ніч

Головне за день вівторка, 18 лютого: в українців заберуть грошові перекази, Зеленського заборонили, а Богдан пішов по дівчатах

В магазині АТБ у покупця "зникла" величезна сума, хіба червоний цінник вартий цього - жорстке відео

Спалах коронавірусу привів до виробництва реалістичних масок для обличчя, фото

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Надя Дорофєєва запропонувала шанувальникам пограти, знайшлося багато охочих.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Надя Дорофєєва в пляжному образі затьмарила Дубай.

Також портал "Знай.uа" писав, що Надя Дорофєєва дала пораду шанувальникам.