Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила важливий пост про правильне харчування, розповівши, як зрозуміти, що потрібно вживати в їжу, а що ні. Так, артистка пояснила, чому не варто підраховувати калорії або боятися з'їсти зайву цукерку і інші "шкідливості", порекомендувавши збалансоване харчування: клітковину (овочі, фрукти), білок (м'ясо, риба, птиця, яйця, бобові), вуглеводи (каші, пасти), воду.

View this post on Instagram

Идеальный вариант понять, что и как кушать, это не подсчёт ккал или вычитывание вредно что-то или нет, а просто ориентир на то, что вы должны видеть перед собой в тарелке и в тарелке своих детей) Рекомендованные Правила: 1. Половину тарелки должны занимать овощи, ягоды и фрукты. Чтоб хорошо себя чувствовать, не иметь недостатка витаминов, хорошо ходить в туалет по большому) овощи любые и в любом виде и замороженные и в виде супов в том числе. 2. Белок для иммунитета и здоровья и мышц: мясо, рыба, птица, яйца, молочка, бобовые. 3. Четверть тарелки на углеводы- это энергия. Она или есть или ее нет и тогда «ау, сладости вы где?». Хлеб, каши, макарошки, также бобовые. 4. Вода- ей отдать предпочтение при желании пить 🏆 5. Не нужно боятся при этом всех вредностей. Если 3 раза в день ваша тарелка выглядит так, то от печенюшки, шарика мороженного, одной конфетки никакого вреда не будет! Желаю всем в наше «нелегкое» время изобилия( еды и информации) умения фильтровать❤️

A post shared by Anita Lutsenko (@anitasporty) on

"Ідеальний варіант зрозуміти, що і як їсти, це не підрахунок ккал або вичитування шкідливо щось чи ні, а просто орієнтир на те, що ви повинні бачити перед собою в тарілці і в тарілці своїх дітей)
Рекомендовані Правила:
1. Половину тарілки повинні займати овочі, ягоди і фрукти. Щоб добре себе почувати, не мати нестачі вітамінів, добре ходити в туалет по великому) овочі будь-які і в будь-якому вигляді та заморожені і у вигляді супів в тому числі.
2. Білок для імунітету та здоров'я і м'язів: м'ясо, риба, птиця, яйця, молочка, бобові.
3. Чверть тарілки на вуглеводи - це енергія. Вона або є або її немає і тоді «ау, солодощі ви де?». Хліб, каші, макарошки, також бобові.
4. Вода - їй віддати перевагу при бажанні пити 🏆
5. Не потрібно боятися при цьому всіх шкідливостей. Якщо 3 рази в день ваша тарілка виглядає так, то від печенюшки, кульки морозива, однієї цукерки ніякої шкоди не буде!
Бажаю всім у наш «нелегкий» час достатку( їжі та інформації) вміння фільтрувати❤️", - поділилася такою простою, але дуже важливою порадою Луценко. Фолловери залишилися в захваті, залишаючи коментарі під постом.

Популярні новини зараз

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Аніта Луценко записала відео, за допомогою якого можна вирівняти поставу і зробити ноги стрункішими. Тренування займе всього 5 хвилин.

Також знаменитість брала участь у популярному українському шоу "Танці з зірками", тож вирішила не тільки навчиться новому, але і навчити своїх фоловерів.

А ще тренер поділилася рецептом корисних лінивих вареників.