Відомий російський співак Сергій Лазарєв влаштував справжню істерику на шоу "Ну-ка, все вместе". Виконавцю не сподобалася критика на адресу молодої конкурсантки.

Свої пояснення Сергій опублікував в мережі Instagram.

View this post on Instagram

Да, я Эмоциональный! да, порой чересчур вспыльчивый, НО я имею свою четкую позицию, и всегда ее аргументировано отстаиваю, а всё потому, что мне не все равно. ⠀ Я всю жизнь остро реагирую на несправеливость, которая происходит. Я ПРОТИВ «стереотипов», « узких шор и предубеждений», я против «предвзятости и ярлыков», я против «неаргументрованного мнения». ⠀ Я считаю, что член жюри НЕ должен оценивать конкурсанта по языку, на котором он поет! Он должен оценивать его исполнение, его вокальные данные, артистизм итд, а не вменять ему в вину, что он выбрал песню на иностранном языке. ⠀ Меня самого так часто в этой жизни «судили» и «затыкали» из-за идиотских стереотипов, и не только в музыке, что я очень близко принимаю к сердцу, когда вижу, что подобное происходит на моих глазах по отношению к другим. ⠀ Новый выпуск шоу «Ну-ка, все вместе», пожалуй, один из сильнейших из всех предыдущих! И самый эмоциональный!!! Посмотрите! Завтра в 17.50 на телеканале Россия. # Repost @tvrussia ・・・ ⚡️Сергей Лазарев на пределе!​ ​ Яблоком раздора между ним и поэтом-песенником Симоном Осиашвили стало исполнение на английском языке. Из-за чего разгорелся спор, и чем он закончился, узнайте в воскресенье в 17:50 на телеканале «Россия» в программе «Ну-ка, все вместе!».​ ​ Как вы думаете, песни на русском языке душевнее иностранных?​ ​ #НукаВсеВместе #AllTogetherNow #Россия1 #СергейЛазарев #лазарев #скандал #шоу #нукавсевместе

A post shared by Sergey Lazarev (@lazarevsergey) on

Популярні новини зараз

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

"Так, я Емоційний! Так, часом надто запальний, але я маю свою чітку позицію, і завжди її аргументовано відстоюю, а все тому, що мені не все одно. Я все життя гостро реагую на несправедливість, яка відбувається. Я проти "стереотипів", "вузьких шор і упереджень", я проти "упередженості та ярликів", я проти "неаргументированної думки". Я вважаю, що член журі не повинен оцінювати конкурсанта через мову, якою він співає! Він повинен оцінювати його виконання, його вокальні дані, артистизм іт.д., а не ставити йому в провину, що він вибрав пісню іноземною мовою. Мене самого так часто в цьому житті "судили" і "затикали" через ідіотські стереотипи, і не тільки в музиці, що я дуже близько беру до серця, коли бачу, що подібне відбувається на моїх очах по відношенню до інших.", - пише Лазарєв.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, залицяльник Лорак вперше заговорив про дітей: "У них немає матері".

Як повідомляв Знай.uа Лазарєв зворушив першою фотосесією з дітьми Микитою і Анею: копія відомої красуні, але не Лорак.

Знай.uа писав, шанувальник Лорак не поділив з Біланом "лаври" Євробачення дійшло до абсурду.