Популярна українська співачка Maruv, яка свого часу виграла Нацвідбір на Євробачення, але так і не поїхала через скандал навколо виступів у Росії, активно веде свою сторінку в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила в Сторіс емоційне звернення до фоловеріи і українського консульства, зазначивши, що не може повернутися додому з Росії назад в Україну. Так, артистка, яка полетіла у розпал небезпечного коронавіруса COVID-19 гастролювати з концертами, виявила, що потрапити додому в останній момент не так вже й легко, звинувативши у всьому українське консульство. За словами виконавиці, до неї поставилися дуже упереджено.

Найкінченіше, найнекультурніше консульство, дівчина-оператор просто психованная ідіотка...Це схоже на упереджене ставлення до громадян України, які зараз перебувають у Росії не шкодувала слів Анна Корсун

Втім, на цьому скандал не закінчився, адже Maruv почали присилати гнівні відповіді на її Сторіс, бажаючи їй всього найгіршого і з особливою ненавистю пропонуючи залишитися в Росії назавжди. Артистка не стала терпіти такого ставлення, виставивши серію скріншотів таких листувань.

View this post on Instagram

Этот пост о наболевшем. Вот он: Пример нетерпимости к чужому образу жизни, самовыражению и свободе. И это лишь малая часть(((( (Листай карусель) В этом посте я хочу написать о хэйте, шэйминге и буллинге, с которым я очень часто сталкиваюсь. Почему вы считаете, что ваша позиция - единственная правильная и верная, а все, кто думают не так, являются людьми второго сорта? Такая позиция - пережиток средних веков. Мы давно уже ушли вперёд и выросли до демократии и свободы слова и выбора. Кто дал вам хоть одно право так считать? Это чистой воды дискриминация и буллинг, а самое страшное, что в нашей стране такое явление все больше и больше входит в норму жизни((( Именно так и развивается культура замалчивания и морального насилия над личностью. Люди, которые пишут все это говно, неужели вы искренне считаете, что у вас больше прав, чем у остальных, кто думает иначе? Или вы считаете, что вам это добавляет благородности и добропорядочности? Нет, не добавляет! Чему вы учите своих детей? Что вы показываете этими пожеланиями обществу? Вы показываете пример агрессии, травите других, кто отличается от вас.. Вот только жизнь - это сложная штука и долгая нива! Сегодня ты, а завтра тебя. Когда в мире стало круто желать друг другу неудачи и радоваться проблемам других? Я понимаю, что во многом - это из-за своей нереализованности в жизни, потому что жить с постоянной войной в голове и получать радость и удовлетворение, желая другому человеку беды, показывает на сколько все плохо у вас. У всех бывает паника, страх и усталость, и в такие минуты человек ждёт поддержки, а дальше он сам придёт в себя, извинится и поддержит тех, кто рядом. Самое подлое - это добивать, унижать, оскорблять, желать плохого и радоваться безнадёге и беде другого человека. Разве всем неодинаково больно, когда их ударят, оскорбят или унизят? В какую страну и куда ехать на заработки- это личное дело каждого, потому что каждый ищет своё место под солнцем, и это место может быть где угодно! За это нельзя осуждать - это нормально! Продолжение в комментариях👇

Популярні новини зараз

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on

Ось він: Приклад нетерпимості до чужого способу життя, самовираження і свободи. І це лише мала частина(((( (Гортай карусель) В цьому пості я хочу написати про хейт, шэймінг і буллінг, з яким я дуже часто стикаюся. Чому ви вважаєте, що ваша позиція - єдина правильна і вірна, а всі, хто думає не так, є людьми другого сорту?...

Пізніше співачка все ж вибачилася перед консульством, спихнувши грубі висловлювання перед більш ніж 600-тисячною аудиторією на "експресивність":

Так, я - експресивна, емоційна, іноді ляпну на емоціях, а потім шкодую про сказане, тому що я теж людина і можу іноді загнатися і піддатися паніці. Я була не права вчора, що так різко висловилася стосовно ситуації з поверненням в Україну. Я піддалася емоціям, тому що не отримала від оператора в українському консульстві потрібну мені інформацію. Я вчинила не краще, була така ж груба і нестримана у себе в сторіс, але я вчуся контролювати емоції і вмію визнавати свої помилки, до чого закликаю і вас.

Варто також відзначити, що співачку підтримав не менш скандальний телеведучий Володимир Остапчук, який відомий надто тонким гумором і став популярніше завдяки гучному розлученню з дружиною, яке сам і роздмухав. До речі, ще 4 березня шоумен образив виконавицю на розігріві перед концертом масштабного концерту групи "KAZKA" у Палаці Спорту в Києві, пожартувавши, що у неї "Немає голосу, є тільки ноги".

Нагадаємо, MARUV незадоволена, що не може потрапити в Україну після гастролей в Росії

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Полякова грудьми встала за MARUV.

Також портал "Знай.uа" писав, що організатори Євробачення пообіцяли жорстке покарання для України за витівки MARUV.