Відомий український хореограф, член журі танцювального шоу "Танці з зірками", і тренер гумористичної програми "Ліга Сміху" Влад Яма не часто ділиться з шанувальниками подробицями особистого життя. Однак, час від часу на його сторінці в соціальній мережі Instagram все ж з'являються нові фото.

Нещодавно знаменитість виставив трепетний чорно-білий кадр зі своєю дружиною Лілією.

"За останній місяць ми з @liliya_yama зрозуміли, що разом здатні пережити і не таке!..🤗 💜 Навчилися ще більше радіти дрібницям і насолоджуватися природою. І, незважаючи на мої годинні напади гикавки, ми зберігаємо внутрішній спокій, чого і вам бажаємо!)😇" - підписав фото Яма.

View this post on Instagram

За последний месяц мы с @liliya_yama поняли, что вместе способны пережить и не такое!..🤗 💜 Научились ещё больше радоваться мелочам и наслаждаться природой. И, несмотря на мои часовые приступы икотки, мы сохраняем внутреннее спокойствие, чего и вам желаем!)😇😇 Фото @christina.maslova

A post shared by VLAD YAMA (@vladyama_official) on

Популярні новини зараз

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: "Викликало хвилю обурення"

Злата Огнєвіч завила від самотності напередодні 8-го березня: "Хочу мужика"

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

У свою чергу дружина танцюриста на своїй Instagram-сторінці зазначила, що "провести зі своєю другою половинкою стільки часу в карантині – ще те випробування".

"Але в кінцевому підсумку це відмінна можливість зрозуміти, що поруч з тобою дійсно надійний і люблячий партнер по життю.❤️ На щастя, у нас нічого не змінилося, навіть навпаки покращилося. Краще стали розуміти і відчувати один одного.🥰 Цінувати те, що раніше не цінували. Головне, що я зрозуміла, потрібно завжди розмовляти і обговорювати будь-якого роду питання. Інакше можна вибухнути.💥😅 Якщо людина любить, то готова йти на будь-які компроміси", - написала Лілія.

View this post on Instagram

Провести со своей второй половинкой столько времени в карантине - ещё то испытание.😅 Но в конечном итоге это отличная возможность понять, что рядом с тобой действительно надёжный и любящий партнёр по жизни.❤️ ⠀ ⠀ К счастью, у нас ничего не изменилось, даже наоборот улучшилось. Лучше стали понимать и чувствовать друг друга.🥰 Ценить то, что раньше не ценили. Главное, что я поняла, нужно всегда разговаривать и обсуждать любого рода вопросы. Иначе можно взорваться.💥😅 Если человек любит, то готов идти на любые компромиссы. ⠀ А как у вас обстоят дела со второй половинкой в карантине?😊❤️ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ 📸 by @christina.maslova 😍

A post shared by Liliya Yama (@liliya_yama) on

Нагадаємо, Влад Яма поділився архівним фото з маленьким Потапом у сукні.

Як повідомляв портал Знай.uа, Влад Яма поділився рідкісним знімком зі своїм "дивом", мережа ридає від розчулення.

Також портал Знай.uа писав, що Влад Яма поділився власними секретами спортивного тіла.