Відомий телеведучий Дмитро Шепелєв, який був чоловіком покійної співачки Жанни Фріске і вів програму "Розсміши коміка" на українському телебаченні, опублікував в мережі забавне карантинне фото, а в підписі до нього поділився порадами про виховання дитини на самоізоляції. За словами Дмитра, на самоізоляції він став більше часу проводити з сином, і став робити йому більше зауважень.

"Я тут зрозумів, що, опинившись з дитиною 24/7, почав робити йому набагато більше зауважень: це не роби, сюди не лізь, не топочи, не кричи... Сам собі здивувався, бо завжди був, загалом, за свободу дій і самовираження дитини – головне, щоб не розбив голову, а решту можна", - каже Шепелєв. Він також заявив, що знайшов рішення, як поводитися з дитиною. Телеведучий говорить, що рішення в тому, щоб любить дитину, як і раніше, і просто приймати його таким який він є. "Розслабся, татусь", - жартує Дмитро.

View this post on Instagram

Я тут понял, что оказавшись с ребенком 24/7, начал делать ему гораздо больше замечаний: это не делай, сюда не лезь, не топочи, не кричи... Сам себе удивился, потому что всегда был, в общем, за свободу действий и самовыражения ребенка - главное, чтобы голову не разбил, а остальное можно. Так было легко рассуждать раньше, а сейчас нет. И вот сейчас я осознал, что решение этой ситуации заключается не в том, чтобы перестать делать замечания или наоборот начать вести себя строже. Решение в том, что ребенка я, как и прежде, просто должен принимать таким какой он есть, как и было всегда, даже тогда, когда мы проводили вместе гораздо меньше времени. Расслабься, папаша. Пойдем в «Шакала» играть, подурачимся ❤️

A post shared by Дмитрий Шепелев (@dmitryshepelev) on

Популярні новини зараз

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Полякова з донькою потролили Фреймут: "Як правильно пити пиво?"

Архівні фото Хрещатика розлетілися мережею: як виглядала головна вулиця Києва 100 років тому

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Шепелєв забороняє синові приходити на могилу Жанни Фріске.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вдівець Фріске Шепелєв готується до весілля.

Також портал "Знай.ua" писав, що батько Жанни Фріске зробив несподівану заяву про смерть дочки.