Відомий російський гуморист, чоловік Алли Пугачової Максим Галкін дуже активно веде сторінку Instagram. Нещодавно знаменитість виклав незвичайне фото, позуючи на розкішному чорному коні. Так, артист вирішив урізноманітнити сонячний літній день, займаючись верховою їздою і ставлячись до захоплення дуже серйозно - чоловік не забув про шолом. Також 44-річний Максим зміг похвалитися підтягнутим тілом, примірявши облягаюче поло темно-синього кольору.

Поскакав на казковому коні 😎🏆 пожартував Галкін

Популярні новини зараз

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

Без п'яти хвилин тато Віктор Павлік осідлав мрію Пікалова - хай буде батл: "У старості щеня..."

Скрябін увійде в історію в самому серці Києва: ноти вже на асфальті

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

Фолловери залишилися в захваті: "Макс,ти такий крутий,що Тобі і кінь не потрібен )", "Принц на чорному коні...", "Макс в такій шикарній формі ?вас Алла Борисівна не балує смачненьким?)вона до речі теж добре виглядає ?як ви себе підтримуєте ?чим харчуєтеся ?", "Краса👍, як принц на коні👌", "Ого го!!!👍😇🙏🥳❤️❤️❤️❤️❤️", "Краасеень👍🙏🤗", "Так, карантин вас обійшов стороною. Це точно! Гарного проведення часу👍", "Дуже красиво 😍", "До любої королеви)💕".

Варто відзначити, що раніше Максим Галкін виклав трепетне сімейне відео, вперше показавши 56-річного брата Дмитра і його сім'ю. Так, артист зізнався, що поки їхав по роботі з Москви на 3 дні, рідні та близькі влаштували йому сюрприз. Донька Ліза і дружина Алла навіть зняли на відео, як вся родина чекає зіркового тата вдома, гріючись біля багаття.