Популярна українська хореограф і танцівниця Олена Шоптенко зробила відверте зізнання. На своїй сторінці в Instagram зірка розповіла про схильність слідувати своїм звичкам.

За словами Олени Шоптенко, раніше вона навіть уявити не могла себе у ролі турботливої матусі і коханої дружини через усталений спосіб життя і власний сформований образ.

"Найбільш незручна відповідь - найправильніша! Перечитавши останнім часом багато матеріалу по особистісному зростанню, я прийшла до висновку, що найбільше мені запам'яталася саме ця фраза. Вона ж згодом і стала для мене маркером у багатьох питаннях до себе. Коли задаєш собі питання, наприклад, про свої цінності або про те, чого справді хочеш. Часто ігноруєш відповідь найбільш незручну. Ту, яка не відповідає твоєму усталеному способу життя, соціальному стану, віку або ще чомусь. Ми схильні слідувати своїм звичкам навіть, якщо вони нас не влаштовують", – пише хореограф.

Шоптенко наводить приклад: "У мене був чіткий момент, коли я думала, що хочу запаморочливу кар'єру і купу роботи, а після того, як почула цю фразу, усвідомила, що насправді хочу побут і займатися сім'єю".

"Ось тепер і балансую між «собою» та «собою» 😅 Так ось. Користуючись таким правилом, секрет вселенського щастя ви звичайно не відкриєте, але, принаймні, трохи більше дізнаєтеся про себе 😉❤️ Перевірено 😁", - резюмувала вона.

Популярні новини зараз

Льоша з "Холостячки" повідав про найболючіше: "У мене 8 років не виходило"

Зірку "Глухаря" Дмитра Гусєва знайшли мертвим біля знімального майданчика

Посеред крижаної російської траси автобус з українцями потрапив в аварію, є загиблі

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Показати ще

View this post on Instagram

«Самый неудобный ответ - самый правильный» Перечитав в последнее время множество материала по личностному росту, я пришла к выводу, что больше всего мне запомнилась именно эта фраза. Она же в последствии и стала для меня маркером во многих вопросах к себе. Когда задаёшь себе вопрос, к примеру, о своих ценностях или о том, чего действительно хочешь. То часто игнорируешь ответ самый неудобный. Тот, который не соответствует твоему устоявшемуся образу жизни, социальному положению, возрасту или ещё чему-то. Мы склонны следовать своим привычкам даже, если они нас больше не устраивают. Например, у меня был четкий момент, когда я думала, что хочу головокружительную карьеру и куча работы, а после того, как услышала эту фразу, осознала, что на самом деле хочу быт и заниматься семьей. Но я же не могла до этого даже представить себя в этой роли из-за уже сформированного своего образа и устоявшегося стиля жизни. И тем более не думала, что это может быть моим истинным желанием! Вот теперь и балансирую между «собой» и «собой» 😅 Так вот. Пользуясь таким правилом, секрет вселенского счастья вы конечно не откроете, но, по-крайней мере, чуть больше узнаете о себе 😉❤️ Проверено 😁

A post shared by ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko) on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, український хореограф Олена Шоптенко зізналась, яка жіноча вада заважає їй жити.

Як повідомляв портал Знай.ua, Олена Шоптенко зворушила фанатів душевним сімейним фото.

Також Знай.ua писав, Олена Шоптенко зізналася, що не азартна людина і раніше ніколи не грала в комп'ютерні ігри.