Популярна українська співачка і переможниця "Євробачення 2016" Джамала, яка в посивіння місяці вагітності активно публікувала в соцмережі Instagram яскраві знімки з красивих фотосесій, кілька тижнів тому народила сина. А практично відразу після виписки з пологового будинку зірка з чоловіком і дітьми вирушила до Туреччини на відпочинок. Але тепер, схоже, зірка повернулася до Києва і вже показує знімки звідси.

Читайте Знай в Google News!

На нових фотографіях, які показала Джамала, вона зображена на київських вулицях. На прогулянку вона вийшла разом з новонародженим синочком Селімом у візочку. І саме про цей візок співачка повідала шанувальникам. "Про вибір коляски, чому я зупинилася на Anex Quant. Звичайно, я керувалася принципом, що коляска Селіма повинна бути модною і функціональною, була важлива вентиляція капюшона і дна люльки, і т.д. мені була потрібна коляска для міста і активних батьків. Як Ви знаєте, мене дуже хвилює тема усвідомленого споживання і ресайклінгу. Тому вирішальним фактором стало те, що в Quant використовується тканина з переробленого пластику!

А ще на капюшоні написані координати пластикового острова в Тихому океані! Тільки уявіть, на цій ділянці знаходиться понад сто мільйонів тонн сміття, яке завдає непоправної шкоди екології. На жаль, Острів збільшується з часом. Я вірю, що кожен може зробити свій внесок у збереження нашої планети. Навіть такі маленькі справи, як використання речей з перероблених матеріалів, призводять до неймовірних результатів. Потрібно тільки, щоб це робили мільйони, а не одиниці", - написала Джамала в підписі до публікації.

View this post on Instagram

О выборе коляски, почему я остановилась на Anex Quant. ⠀ Конечно, я руководствовалась принципом, что коляска Селима должна быть модной 😜 и функциональной, была важна вентиляция капюшона и дна люльки, и т.д. Мне была нужна коляска для города и активных родителей 😀 ⠀ Как вы знаете, меня очень волнует тема осознанного потребления и ресайклинга. Поэтому решающим фактором стало то, что в Quant используется ткань из переработанного пластика! ⠀ А ещё на капюшоне написаны координаты пластикового острова в Тихом океане! Только представьте, на этом участке находится более ста миллионов тонн мусора, который наносит непоправимый вред экологии. К сожалению, остров увеличивается со временем 😢 ⠀ Я верю, что каждый может сделать свой вклад в сохранение нашей планеты. Даже такие маленькие дела, как использование вещей из переработанных материалов, приводят к невероятным результатам. Нужно только, чтобы это делали миллионы, а не единицы 🙏🏾🙏🏾🙏🏾 ⠀ #anexbaby #anexquant @anex_baby

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Юрія Ткача показала реалії їхніх стосунків: "Так і живемо"

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Ольга Сумська відшльопала себе на очах у молодих красенів: куди там тій Дженіфер Лопес

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Джамала змінила образ заради культового глянцю.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Джамала показала фанатам підрослого сина.

Також портал "Знай.ua" писав, що Джамала пожартувала над шанувальниками, виклавши зворушливий знімок.