Відомий український шоу-мен і продюсер Олексій Потапенко анонсував новий сезон свого популярного подкаст-шоу "2popodcast".

Відповідний анонс Потап розмістив на своїй сторінці в Instagram.З опублікованого анонсу відомо, що гостем першого випуску нового сезону подкасту "2POpodcast" стала популярна виконавиця, протеже Потапа - Надя Дорофєєва. Шоу-мен встиг похвалитися шанувальникам низкою технічних поліпшень формату свого подкаст-шоу. Його новий сезон буде записуватися в абсолютно новій студії, при поліпшеному освітленні і більш просунутим звукозаписним обладнанням.

Нове все !!! Спасибі всій нашій команді, це стало просто кайфом, нова студія, мікрофони, світло і звичайно приголомшлива @nadyadorofeeva в гостях 2popodcast! #2popodcast @positiff @anna_horkun Special Thanx


Також не обійшлося і без традиційних для Потапа ексцентричних витівок. В ефірі першого випуску нового сезону подкасту, той назвав свою гостю Надю Дорофєєву шл***ю. Співачку це аж ніяк не збентежило - після цих слів у студії вибухнув безперервний сміх двох зірок вітчизняного шоу-бізнесу.

Нагадавши, ґатунокрясли ліжко і котилися зі сміху: як знімали культову радянську "Інтердівочку".

Як повідомляв портал "Знай.uа", "Беззуба" Марічка Падалко захворіла коронавірусом.

Також "Знай.uа" писав, що син Нагієва кардинально змінився, тепер у тата є принц-вистачить одного лише погляду.