Відомий український співак Сергій Бабкін часто ділиться з фанатами новими фото в Instagram. Нещодавно виконавець презентував новий кліп на позитивну літню пісню "Бомба-ракета", де зіграв головні ролі разом з красунею-дружиною Сніжаною, а тепер поспішив поділитися сумними новинами - виявилося, що він і кохана захворіли на коронавірус COVID-19.

Так, артисти, зробивши сімейний кадр у ліжку, зізналися, що нездужання Сніжана відчула ще в Києві, коли її чоловік виступав на Дні Незалежності України 24 серпня. При цьому у мами трьох дітей були всі поширені симптоми: кашель, температура, пропав нюх, печіння в грудях і хребті, ломило тіло. У Сергія ж симптомів не було, але його тест теж виявився позитивним.

View this post on Instagram

Друзья, мы со Снежаной получили положительные тесты на Covid-19. Где мы могли заразиться? Не знаем. Везде. Конкретного места и дня нет. Да и с теми, кто явно болел, мы не контактировали. Всегда придерживались мер предосторожности: носили маски, обрабатывали руки , соблюдали дистанцию.. Как всё начиналось. 4 дня назад вечером Снежа почувствовала легкое першение в горле и ломоту в теле. На следующий день резко появился сухой кашель, горло не болело. Температура повысилась немного до 37.1. Она незамедлительно позвонила нашему семейному доктору @doctor.penkov , рассказала о симптомах, Андрей Юрьевич тотчас порекомендовал сдать тест. Это был День Независимости. Я был на съемках с самого раннего утра. Чувствовал себя хорошо. В праздничный день в Киеве, Снежана еле нашла врача. Днем у неё поднялась температура до 38,6. Она сбила нурофеном. Врач приехал к нам в гостиницу ближе к вечеру. Я уже вернулся, был рядом, поддерживал и переживал за неё. Врач взял ПЦР-тест у Снежки и за компанию у меня. Хотя, повторюсь, что у меня даже намёка на недуг не было. На следующий день Снежа проснулась от жуткой «ломки тела». Оно все очень болело, температура была 37. Пропало обоняние, хотя нос забит не был. И ещё сильное жжение в области позвоночника, в грудном отделе. Поехали, сделали КТ и развёрнутый анализ крови, на всякий случай. Сегодня утром пришёл положительный результат теста... Конечно, мы на самоизоляции, конечно, мы сообщили всем, с кем контактировали в эти дни, конечно, мы на связи с врачом ... КТ- всё чисто Анализ крови- ещё ждём. У меня вчера поднялась температура... Кажется, что COVID-19 где-то далеко. Но, на самом деле, он очень близко. Прошу всех быть предельно внимательными и аккуратными! Соблюдать меры безопасности и прислушиваться к себе. Не игнорировать первые симптомы. Наше Здоровье- главное, что есть у нас! Берегите себя и близких. Будьте Здоровенькими!!!

A post shared by Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official) on

Популярні новини зараз

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

Місто під Києвом пішло під воду через відлигу, люди втрачають терпіння: "Кораблики можна пускати"

Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

друзі, ми зі Сніжаною отримали позитивні тести на Covid-19. Де ми могли заразитися? Не знаємо. Скрізь. Конкретного місця і дня немає. Та й з тими, хто явно хворів, ми не контактували. Завжди дотримувалися запобіжних заходів: носили маски , обробляли руки, дотримувалися дистанції.. Як все починалося. 4 дні тому ввечері Снєжа відчула легке першіння в горлі і ломоту в тілі. На наступний день різко з'явився сухий кашель, горло не боліло. Температура підвищилася трохи до 37.1. Вона негайно зателефонувала нашому сімейному лікарю, розповіла про симптоми, Андрій Юрійович негайно порекомендував здати тест. Це був День Незалежності. Я був на зйомках з самого раннього ранку. Почувався добре. У святковий день у Києві, Сніжана ледве знайшла лікаря. Вдень у неї піднялася температура до 38,6. Вона збила нурофеном. Лікар приїхав до нас в готель ближче до вечора. Я вже повернувся, був поруч, підтримував і переживав за неї. Лікар взяв ПЛР-тест у Сніжки і за компанію У мене. Хоча, повторюся, що у мене навіть натяку на недугу не було. На наступний день Снєжа прокинулася від моторошної "ломки тіла". Воно все дуже боліло, температура була 37. Пропав нюх, хоча ніс забитий не був. І ще сильне печіння в області хребта, в грудному відділі. Поїхали, зробили КТ і розгорнутий аналіз крові, про всяк випадок. Сьогодні вранці прийшов позитивний результат тесту... Звичайно, ми на самоізоляції, звичайно, ми повідомили всім, з ким контактували в ці дні, звичайно, ми на зв'язку з лікарем ... КТ - все чисто аналіз крові-ще чекаємо. У мене вчора піднялася температура... Здається, що COVID-19 десь далеко. Але, насправді, він дуже близько. Прошу всіх бути гранично уважними і акуратними! Дотримуватися заходів безпеки і прислухатися до себе. Чи не ігнорувати перші симптоми. Наше Здоров'я-головне, що є у нас! Бережіть себе і близьких. Будьте Здоровенькими!!!

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Сергій Бабкін розповів, чому всі свої виступи проводить босоніж.

Також Сергій Бабкін оселився під столом.

А ще артист показав справжні ніжності з голим котом-сфінксом.