Акторка Анастасія Заворотнюк продовжує мужньо боротися з онкологічним захворюванням. За даними ЗМІ, зараз у зірки телесеріалу "Моя прекрасна няня" начебто ремісія і вона може дозволити собі відпочити від лікування. Її чоловік, спортсмен-фігурист Петро Чернишов, робить все, щоб дружина скоріше пішла на поправку: працює не покладаючи рук, а весь вільний час проводить з актрисою. Така підтримка дуже важлива для Анастасії.

Їхній роман розвивався дуже бурхливо, задля Чернишова Заворотнюк навіть пішла від "гардемарина" Сергія Жигунова, і не виключено, що саме ці почуття дають силу і надію Анастасії.

Сьогодні у подружжя пам'ятна дата - вони відзначають 12-ту річницю весілля.

У вересні 2008-го Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишов уклали шлюб, а незабаром пара обвінчалася. Для акторки цей союз став третім, проте лише з фігуристом вона відчула себе по-справжньому щасливою.

В Instagram, який присвячений підтримці артистки, з'явився зворушливий пост:

"Сьогодні Настя і Петро відзначають 12-ту річницю з дня весілля! Зустріти людину, яка повністю розділить з тобою життя, яких би випробувань воно не приготувало, неоціненно. Так сталося, що за останній час вам довелося повністю поміняти уклад життя, звички, думки, прагнення. І тим важливіше бачити, що в цій ситуації ви стали один одному ще дорожчими і потрібнішими. Ваша любов - це ваша велика опорна сила, справжній подарунок, який ви обидва заслужили. Нехай вона знову і знову береже вас і веде через всі негаразди, то нехай принесе вам ще багато теплих, світлих, радісних моментів. Ми дуже хочемо бачити вас найщасливішими! Любимо вас, зі святом!".

View this post on Instagram

Сегодня Настя и Петр отмечают 12-ю годовщину со дня свадьбы! Встретить человека, который полностью разделит с тобой жизнь, каких бы испытаний она ни приготовила, бесценно. Так случилось, что за последнее время вам пришлось полностью поменять уклад жизни, привычки, мысли, стремления. И тем важнее видеть, что в этой ситуации вы стали друг другу еще дороже и нужнее. Ваша любовь - это ваша большая опорная сила, настоящий подарок, который вы оба заслужили. Пусть она снова и снова бережет вас и ведет через все невзгоды, пусть принесет вам еще много теплых, светлых, радостных моментов. Мы очень хотим видеть вас самыми счастливыми! Любим вас, с праздником!❤️❤️❤️

Популярні новини зараз

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

Московські попи втекли з похорону українського захисника: "Героям Слава!"

Арсен Мірзоян у камуфляжі і Тоня Матвієнко в піжамі: зіркове подружжя розбурхало мережу

Без п'яти хвилин тато Віктор Павлік осідлав мрію Пікалова - хай буде батл: "У старості щеня..."

Показати ще

A post shared by Поддержка Анастасии Заворотнюк (@podderzhka_azavorotnyuk) on

Близькі та рідні зірки "Моєї прекрасної няні" підтримали пост фанатів. На офіційній сторінці Заворотнюк також з'явилося її спільне фото з чоловіком.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, кохання Заворотнюк з красенем-спортсменом Чернишовим стало особливо пристрасним

Як повідомляв портал Знай.ua, онкохвора Анастасія Заворотнюк на межі життя та смерті

Також Знай.ua писав, донька онкохворої Заворотнюк побачила знак згори