Олександр Авраменко, можливо, один із найбільш відомих вчителів та популяризаторів української мови в публічному полі, вже давно перетворив свою персональну сторінку у соціальній мережі “Інстаграм” на інтерактивні короткі заняття з української мови, які можуть весело і швидко допомогти українцям покращити свій рівень української мови. Ба більше, Авраменко все більша іронізує і веселиться в організації таких завдань. Наприклад, на уроці 16 Авраменко взагалі показав себе у білизні.

Читайте Знай в Google News!

На світлині, поділеній на дві частини, можна побачити Олександра Авраменка в спідньому і халаті, поруч же розмістилася фотографія української реп-співачки Альони Альони також у білизні і халаті. Свій пост викладач підписав так: “Урок 16. 😎 Віднині і я, як Альона, у тренді, тобто в халаті й спідній білизні. У ЦЬОМУ РЕЧЕННІ СПОЛУЧНИКАМИ Є СЛОВА. А як, тобто, й.Б і, тобто, й.В і, у, в”.

View this post on Instagram

Урок 16. 😎 Віднині і я, як Альона, у тренді, тобто в халаті й спідній білизні. У ЦЬОМУ РЕЧЕННІ СПОЛУЧНИКАМИ Є СЛОВА А як, тобто, й Б і, тобто, й В і, у, в P.S.: 15. Б.

A post shared by Олександр Авраменко (@olexandravramenko) on

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще

У коментарях замість того, щоб відповідати на запитання, підписники дуже хвалили тіло, спіднє і халат зіркового ведучого.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше