Популярна українська актриса кіно, театру і дубляжу Наталка Денисенко, яка запам'яталася глядачам за серіалом "Кріпосна", часто радує публіку яскравими публікаціями у своєму Instagram. Так, цього разу зіркова красуня здивувала шанувальників новим відео, на якому можна побачити її пристрасний танець біля жердини. Як видно, перед камерою Наталка з'явилася в коротенькій спідниці-шортах і світлому топіку, а на її ногах пов'язки і незвичайні босоніжки на високих підборах.

Читайте Знай в Google News!

У підписі до публікації Денисенко написала: "Отже, в ефірі мої #маленькиепобеды. Знаєте, я завжди знала, я відчувала, що у нас є щось більше ніж просто тіло. Ми - це не просто матерія. І як зовнішнє йде від внутрішнього, так і навпаки... Я готова мільйон разів дякувати @lera_kostenko за те, що зі мною відбувається на заняттях. (Звичайно, багато в чому ще треба працювати і працювати, особливо над виразом обличчя). Але наші зустрічі, це кожен раз переродження, це все більша чутливість себе, це урок насолодиться собою і водночас докласти колосальних зусиль для цього... Знаєте, бувають моменти і дні, коли ти відчуваєш себе трохи краще, ніж статева ганчірочка... Але коли ти знаєш, що можна дозволити собі відчувати себе по іншому, що це залежить багато в чому від тебе, стає так круто на душі! Я не можу передати яке щастя для мене бачити і відчувати себе! і не просто дівчиною, дружиною, мамою, а красивою жінкою в найкращому сенсі цього слова".

View this post on Instagram

Итак, в эфире мои #маленькиепобеды 🤍 Знаете, я всегда знала, я чувствовала что у нас есть что-то больше чем просто тело. Мы - это не просто материя. И как внешнее идёт от внутреннего так и наоборот... Я готова миллион раз благодарить @lera_kostenko за то что со мной происходит на занятиях... (конечно, во многом ещё надо работать и работать, особенно над выражением лица)))))) но наши встречи, это каждый раз перерождение, это все большая чувствительность себя, это урок насладится собой и в тоже время приложить колоссальные усилия для этого... Знаете, бывают моменты и дни, когда ты чувствуешь себя чуть лучше чем половая тряпочка... Но когда ты знаешь что можно ПОЗВОЛИТЬ себе чувствовать себя по другому, что это зависит во многом от тебя, становится так круто на душе!!! Я не могу передать какое счастье для меня видеть и чувствовать СЕБЯ! 🤍 и не просто девушкой, женой, мамой, а Красивой Женщиной в самом лучшем смысле этого слова.... 🤍 #наталканапилоне

A post shared by Natalka Denisenko (@natalka_denisenko) on

Популярні новини зараз

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо: "Сага"на телеканалі "Україна" – стала відома дата виходу епохального серіалу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що зірки "Кріпосної" розповіли, як проводять час у домашній ізоляції.

Також портал "Знай.ua" писав, що костюмована драма "Кріпосна" повертається – чого чекати від гучного серіалу.