Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість поділилася дуже важливим для українок постом, в якому розповіла, чим загрожує поширена для багатьох проблема - недосипання. Як виявилося, відсутність здорового сну вночі може не тільки привести до дратівливості і відсутності сил протягом усього дня, але навіть спровокувати рак.

Також денний сон зовсім не компенсує нічний, як багато хто звик думати, людина з недосипом з'їдає набагато більше їжі на наступний день, щоб поповнити сили організму, але забуває про зелень, овочі, горіхи і білки, а люди, що працюють в нічні зміни і зовсім піддаються найбільшій небезпеці.

Щоб гарненько висипатися і забути про втому на ранок, варто не тільки не забувати про режим, але і слідувати ще 5 простим правилам: знизити освітлення в квартирі, прибрати сторонні звуки, не дивитися в екран телевізора або телефону, не лягати в ліжко з голодним або набитим шлунком, добре провітрювати приміщення, адже в холоді завжди швидше засинання і міцніше сон.

View this post on Instagram

Сон и рак взаимосвязанны😳 У меня были вот такие глаза когда я слушала ученого в рамках шоу-интервью Джо Рогана , ссылку кину в сториз - смотреть всем 🙌🏻 Меня впечатлило поэтому собрала тезисно мысли, которые осели во мне. 😴Дневной сон не компенсирует ночной, нельзя наспать наперед ИЛИ потом доспать. 😴Человек с недосыпом на следующий день выбирает более вредную еду и сьедает на 200-400 ккал больше. При этом игнорирует зелень, овощи, орехи, белки. 😴Ночные смены: 1. Риск развития ожирения 2. Риск развития диабета 3. Риск развития рака ( иммунные клетки убивающие раковые , что образуются постоянно в нас, не работают на 100% от недосыпа). 4. Ночные профессии внесены в список опасных. Что делать? 👍🏻👍🏻 1. Как и в еде важен режим: : в одно и то же время ложиться и вставать. 2. Снизить освещение в квартире за час до сна. 3. Не смотреть тв и экраны телефона ( все знаем- никто не делает) 4. Во время сна не должно быть источников света ( плотные шторы) done 👍🏻 5. Холод , чем холоднее, тем лучше сон и быстрее засыпание. Вот почему дети раскрываются ;) они всегда умнее. 6. Не ложиться голодным и с набитым животом. Это точно нарушит сон. ❤️ Всем прекрасного и утного сна и будьте все здоровы! Сон важнее еды, движения и всего остального, давайте его ценить. Во сколько вы как правило ложитесь? Я до 23 : 00 стараюсь.

A post shared by Anita Lutsenko (@anitasporty) on

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Показати ще

Сон і рак взаємопов'язані😳 У мене були ось такі очі коли я слухала вченого в рамках шоу-інтерв'ю Джо Рогана, посилання кину в сторіз-дивитися всім 🙌 🏻 Мене вразило тому зібрала тезисно думки, які осіли в мені. 😴Денний сон не компенсує нічний, не можна наспати наперед або потім доспати. 😴Людина з недосипом на наступний день вибирає більш шкідливу їжу і з'їдає на 200-400 ккал більше. При цьому ігнорує зелень, овочі, горіхи, білки. 😴Нічні зміни: 1. Ризик розвитку ожиріння 2. Ризик розвитку діабету 3. Ризик розвитку раку (імунні клітини, що вбивають ракові , що утворюються постійно в нас, не працюють на 100% від недосипу). 4. Нічні професії внесені в список небезпечних. Що робити? 👍🏻👍🏻 Як і в їжі важливий режим: : в один і той же час лягати і вставати. 2. Знизити освітлення в квартирі за годину до сну. 3. Не дивитися ТБ і екрани телефону ( всі знаємо-ніхто не робить) 4. Під час сну не повинно бути джерел світла ( щільні штори) done 👍 🏻 5. Холод, чим холодніше, тим краще сон і швидше засинання. Ось чому діти розкриваються ;) вони завжди розумніші. 6. Не лягати голодним і з набитим животом. Це точно порушить сон. ❤️ Всім прекрасного і затишного сну і будьте всі здорові! Сон важливіше їжі, руху і всього іншого, давайте його цінувати. У скільки ви як правило лягаєте? Я до 23 : 00 намагаюся.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Аніта Луценко в сміливій сукні показала, як ефектно відсвяткувала 36-річчя.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Аніта Луценко зізналася, що ефективніше - велотренажер vs бігова доріжка.

Також "Знай.ua" писав, що Руслана підкорила силу стихій на висоті 120 метрів, дивовижне відео.