Відомий український танцюрист, член журі танцювального шоу "Танці з зірками", і тренер гумористичної програми "Ліга Сміху" Влад Яма не часто ділиться з шанувальниками подробицями особистого життя. Однак, час від часу на його сторінці в соціальній мережі Instagram все ж з'являються нові фото.

Нещодавно знаменитість виставив трепетне сімейне селфі з батьками - татом Миколою Петровичем і мамою Любов'ю Миколаївною, приїхавши погостювати до найблизчих людей. Так, артист позував на тлі скляної шафи, суцільно усипаної книгами в рідному домі, в Запорізькій області. Влад зізнався, що привітав сім'ю ще й з Днем вчителя 4 жовтня, адже мама і тато - головні вчителі по життю.

Популярні новини зараз

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Ірина Федишин у білій сукні спантеличила фанатів: "Знову заміж?"

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

П'ЯТЬ вчителів 📚 ⠀ Троє за освітою і двоє по життю. ⠀ Заскочив, обійняв, поцілував. ⠀ З Днем Вчителя!..🤗

Фолловери залишилися в захваті: "те, що ми Вами Влад захоплюємося, однозначно гордість і заслуга і Ваших, навіть на вигляд, прекрасних у всіх сенсах,❤️🤗👍👏👏👏❤️❤️❤️💐🌺🌷🌼🌹🥀🌺💐 вчителів!!!", "Радий бачити. Здоров'я. Удачі вам всім.", "Це найкращий подарунок коли ще можна обійняти своїх батьків!!!👍Найкращих наставників і учителів.❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ ", "Ви Класні!!!!)))))))))".