Відомий український радіоведучий на Люкс ФМ і шоу на YouTube" Слава+ " Слава Дьомін показав шанувальникам у своєму Instagram миле фото з сином, а в підписі до нього залишив пост, який присвятив усім батькам.

Читайте Знай в Google News!

"Піст для всіх батьків! Не думаю, що набере багато лайків. Але пишу його не заради них. Десь на початку вересня син @vladdomin почав скаржитися на те, що після тренувань у нього болить п'ята. Ми з дружиною @ksu_lady_m думали, що це від втоми і особливо не надавали значення. Але Малій щоразу все більше скаржився і потім почав помітно кульгати. Виявилося, що йому вже було боляче на неї наступати. Особливо після фізичних навантажень. Під час одного з тренувань я підійшов до нашого клубного лікаря (добре що в Академії Шахтар доктор присутній на тренуваннях) і запитав його думку про це. На наступний день ми вже були в центрі спортивної медицини і робили рентген п'яти. До речі, я був готовий платити за все, тк ми були без картки і напрямків. І був в шоці від цін. Рентген 100 грн. Ультразвук 30 грн / процедура. Я думав, таких цін вже не існує.

Слава Демін, фото: instagram.com/slavademin_official
Слава Демін, фото: instagram.com/slavademin_official

Виявилося, що у сина хвороба Шинца. Поширене захворювання у юних футболістів, боксерів і танцюристів. У більшості буває тільки у дітей. Коли від важких фізнавантажень губчаста частина п'яти відділяється від кістки. Якщо вчасно не лікувати, то в старшому віці утворюється п'яткова шпора. Буде боляче наступати на п'яту. Перевірили обидві п'яти, і лікар призначив 10 днів ультразвуку, компресів і мазь на ніч. На 3 тижні відмовилися від тренувань. І ось сьогодні зробили новий рентген. Майже все повернулося в нормальний стан. Вже можна тренуватися.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

До чого цей пост? Коли син прийшов підтримати команду на грі і розповів пацанам про свою проблему, виявилося, що у багатьох є такі хворобливі відчуття. Але вони нічого не говорять батькам, бо бояться. Адже багато батьків ростять чемпіонів і багатьом, найчастіше, все одно на втому або самопочуття дитини. Дуже хочу побажати таким слухати і чути своїх дітей", - написав Дьомін у підписі до фото.

View this post on Instagram

Пост для всех родителей!😉👇 Не думаю, что наберет много лайков. Но пишу его не ради них😉 Где-то в начале сентября сын @vladdomin начал жаловаться на то, что после тренировок у него болит пятка. Мы с женой @ksu_lady_m думали, что это от усталости и особо не придавали значения. Но малой каждый раз всё больше жаловался и потом начал заметно хромать. Оказалось, что ему уже было больно на нее наступать. Особенно после физических нагрузок.🏃‍♂️ Во время одной из тренировок я подошел к нашему клубному доктору (хорошо что в Академии Шахтер доктор присутствует на тренировках) и спросил его мнение об этом. На следующий день мы уже были в Центре спортивной медицины и делали рентген пятки🚑. Кстати, я был готов платить за все, тк мы были без карточки и направлений. И был в шоке от цен😱 Рентген 100 грн. Ультразвук 30 грн/процедура😳 Я думал, таких цен уже не существует😂 Оказалось, что у сына болезнь Шинца.☹️ Распространённое заболевание у юных футболистов, боксеров и танцоров. В большинстве бывает только у детей. Когда от тяжелых физ нагрузок губчатая часть пятки отделяется от кости. Если вовремя не лечить, то в старшем возрасте образовывается пяточная шпора. Будет больно наступать на пятку.🦶 Проверили обе пятки и врач назначил 10 дней ультразвука, компрессов и мазь на ночь. На 3 недели отказались от тренировок.⚽️❌ И вот сегодня сделали новый рентген. Почти все вернулось в нормальное состояние. Уже можно тренироваться.🎉 К чему этот пост? Когда сын пришел поддержать команду на игре и рассказал пацанам о своей проблеме, оказалось, что у многих есть такие болезненные ощущения. Но они ничего не говорят родителям, тк боятся.😕 Ведь многие родители растят чемпионов и многим, зачастую, все равно на усталость или самочувствие ребенка. Очень хочу пожелать таким слушать и слышать своих детей😉

A post shared by Слава Демин (@slavademin_official) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, ведучий Слава Дьомін несподівано приєднався до "Танців з зірками".

Як повідомляв "Знай.ua", Влад Яма знайшов нового суддю на "Танці з зірками", Кухар навіть моргнути не встигла.

Також "Знай.ua" писав, що Олександр Усик вирішив піти в танці перед боєм з британцем.