Російський співак Андрій Григор'єв-Апполонов, який в народі більш відомий, як Рудий з "Іванушок International", став на деякий час знову популярним. Знаменитість активно веде сторінку в Instagram, багато подорожує по світу і навіть зрідка дає концерти фанатам, які пам'ятають його хіти ще з 90-х.

Так, артист виклав кумедне відео, на якому зібрані уривки з його численних виступів на сцені і світських заходів, де чоловік демонструє свій фірмовий шпагат, пластично закидаючи ногу вище голови. Незважаючи на те, що Андрію вже 50 років, він досі може повторювати такий "трюк", проте зізнається, що для цього у нього має бути гарний настрій.

#шпагат#магат можу, коли пре! У кращому сенсі цього слова!). Всім #респект з #Сочі

Фолловери залишилися в захваті, порівнюючи Андрія зі скандальною балериною Анастасією Волочковою, яка так любить похвалитися шпагатами: "Десь розхвилювалася Волочкова", " Нехай ці 90-ті залишаться у нас в серцях 1996 年 ви кращі Андрій😀", " У мене зараз була розтяжка рота в усмішці 😁 Круть🔥 🔥 🔥 🔥", " Супер!!!🔥 🔥 🔥Андрію, ваш позитив не вичерпається ніколи!!!👍 👍 👍 ", "Волочкова відпочиває!!👍".

Популярні новини зараз
Кінець світу до 2027 року: дивний "мандрівник" у часі показав порожній Колізей у Римі та вимерлі міста Приготуйте, не пошкодуєте: ці копійчані крупи вбережуть від діабету та зменшать ризик хвороб серця Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше