Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram.

Читайте Знай в Google News!

Нещодавно спортсменка висловилася з приводу бодіпозитиву. На думку Луценко, тіло і життя кожного – це його особиста справа, поки це не завдає неприємностей іншим.

"Людина 200 кг в літаку на сусідньому сидінні - це дискомфорт по ряду причин для сусіда - факт. Це вважаю заходом на територію інших. Але моє злегка не ідеальне тіло - не проблема інших. Тільки моя.

3. Зайві кг до ожиріння - ну ок, тим більше якщо комфортно. Трохи целюліту, трохи вушок, трохи на животику - це не проблема, а скоріше природність.

Популярні новини зараз

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

Арсен Мірзоян показав свою "подружку", і це не Тоня Матвієнко

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Показати ще

4. Ожиріння - не ок з точки зору здоров'я. Але це справа самої людини. Її активності, витрат грошей на аптеки, передчасна смерть.

5. Інша справа, що це звички в їжі, що переносяться на дітей наприклад. Але це теж справа сім'ї.

6. "Я з явним ожирінням і мені ок з цим" - для мене звучить трохи як захист, напевно.

7. Я не вважаю, що людину можна змотивувати змінити спосіб життя, поки вона сама не захоче. А як захоче - все реально.

8. Часто зайва вага - це нормальна вага за таблицями, а люди звикли сприймати нормою недолік ваги.

9. Я думаю, що у людини з ожирінням є передумови до варикозу, діабету, хвороби серця, опорно-рухового апарату і все інше. Але це її особиста справа. Вирішить змін - зможе змінитися.

10. Любити своє тіло - це круто і не багатьом дано в сучасному світі. І чи любиш ти своє тіло, відповісти можна тільки самому собі: хоч з ожирінням, хоч з нестачею ваги. Всім не потрібно відповідати - відповідь собі, найчесніша і найважливіша і з неї і випливають всі подальші дії і реакції", - написала Луценко.

View this post on Instagram

Ох ну наконец-то пишу про бодипозитив и мое отношение к этому! 1. Тело и жизнь каждого- это его личное дело, пока это не причиняет неопрятности другим. 2. Человек 200 кг в самолете на соседнем сиденье - это дискомфорт по ряду причин для соседа - факт. Это считаю заходом на территорию других. Но моё слегка Не идеальное тело - не проблема других. Только моя. 3. Лишние кг до ожирения- ну ок, тем более если комфортно. Немного целлюлита, немного ушек, немного на животике -это не проблема, а скорей естественность. 4. Ожирение - не ок с точки зрения здоровья. Но это дело самого человека. Его активности, трат денег на аптеки, преждевременная смерть. 5. Другое дело, что это привычки в еде , что переносятся на детей например. Но это тоже дело семьи. 6. «Я с явным ожирением и мне ок с этим» - для меня звучит немного как защита, наверное. 7. Я не считаю, что человека можно смотивировать изменить образ жизни, пока он сам не захочет. А как захочет - все реально. 8. Часто лишний вес - это нормальный вес по таблицам, а люди привыкли воспринимать нормой недостаток веса. 9. Я думаю, что у человека с ожирением есть предпосылки к варикозу, диабету, болезни сердца, опорно-двигательного аппарата и все остальное. Но это его личное дело. Решит перемен- сможет измениться. 10. Любить своё тело - это круто и не многим дано в современном мире. И любишь ли ты своё тело, ответить можно только самому себе : хоть с ожирением, хоть с недостатком веса. Всем не нужно отвечать - ответ себе, самый честный и самый важный и из него и вытекают все дальнейшие действия и реакции. P.s. Считаю, что государство должно информировать о вреде, о правилах здорового питания например в школах, помогать людям справляться с гиподинамией и набором веса на гос уровне. Незаметно и с детства🙌🏻

A post shared by Anita Lutsenko (@anitasporty) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, Луценко пояснила, скільки кроків потрібно проходити на день, щоб бути здоровим.

Як повідомляв портал Знай.uа, Луценко показала найкращі вправи на трицепс.

Також портал Знай.uа писав, що Луценко видала, чим загрожують для дитини крики батьків.