Відомий український комік, зірка шоу "Квартал 95" і "Ліга Сміху" Юрій Ткач часто ділиться з фанатами новими фото в Instagram. Нещодавно знаменитість і його красуня-дружина Вікторія дали коротеньке інтерв'ю проекту "ЖВЛ" на одному зі світських заходів.

Так, артист і його кохана, примірявши стильні брючні костюми, розповіли, якими ласкавими "прізвиськами" називають один одного вдома або ж в колі сім'ї. Юрій зізнався, що частенько використовує для Вікторії ніжні пестливі слова, такі як "Вікусик", "Сонечко", "Киця", в той час як дружина фамільярнює, романтично звертаючись до шоумена на прізвище, називаючи його "Ткач". Якщо ж пара сперечається або лається, чоловік ніколи не ображає кохану, а може лише грізно видати "Віка!".

Популярні новини зараз

Короткі шортики на жінці-арбітрі змусили іранський канал переривати трансляцію понад 100 разів

Аллі Пугачовій - 72: Галкін з дітьми вразили сюрпризом, готують лише раз на рік

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Я знаю одне - що вона мене всєгда називала Ткач. Отак, мило не мило, але вона всєгда казала "Ткач". Так фамільярнічає зі мною... А я її там "Вікусік", "Сонечко", "Киця бабина", "Ей ти", "Іді сюда", отак от...(смеется). По-доброму! Я ж не говорю "Ткачиха йди сюда!"...

Коли Юрій і Вікторія не можуть щось поділити, ніжні слова одразу ж зникають з лексикону Ткача, однак і поганих не додається.

Віка! Ну у мене просто Віка. Я ніяк не оскорбляю... Бажань дуже багато, та ніяк не оскорбляю. Стараюся, щоб потім не давать повода

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше