Українська співачка, заслужена артистка України, яка у 2018 році повідомила, що йде зі сцени, 35-річна Анастасія Приходько часто ділиться з шанувальниками будь-якими новинами, але тепер на сторінках соціальної мережі Facebook.

Нещодавно вона висміювала Шольца, а тепер перейшла до більш локальних проблем. Багато хто пам'ятає, як у якийсь момент в інтернеті став популярним знімок Олени Зеленської, зроблений для журналу Vogue. Там вона сиділа, мабуть, в Офісі Президента і показала зовсім не "елегантну" сутність, а дружину глави держави у період війни, розставивши ноги та не посоромивши цього.

Олена Зеленська, фото: Instagram
Олена Зеленська, фото: Instagram

Це не сподобалося користувачам, тому вони почали писати гнівні коментарі, на які знайшлася ідеальна відповідь - з жіночою ініціативою. Анастасія Приходько приєдналася до неї, але зігнувши у свій бік.

"Знаєте що прикро? А те, що в 2016 і 2018 мені казали: "Настя ну ти ж дівчинка, що це за пози, хто так сидить? Ти що пацан? "А тепер ця поза називається "Сильна жінка" ... Ну Слава Богу", - пише вона.

Популярні новини зараз
Українцям роздадуть шалені гроші: хто може отримати ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом
Показати ще

Анастасія Приходько, фото з Фейсбук
Анастасія Приходько, фото з Фейсбук

"Завжди були і будуть люди, які знайдуть до чого причепитися. Не потрібно звертати на них уваги. Головне, що в людини всередині", - пише один із користувачів.

Нагадаємо, Анастасія Приходько наїхала на Шольца, який перескочив від України до Тайваню: "Через скільки років прийде допомога?"

Як повідомляв "Знай.uа", зірка "1+1" Соломія Вітвицька об'єдналася з Настею Приходько заради спільної мети: "Згадую п'ятницю"

Знай.ua писав, Анастасія Приходько розповіла страшну таємницю, яку приховує москва: "Стоїть Вівтар Сатани"