Війна в Україні триває майже півроку і за цей час кожен знайшов для себе спосіб, щоб заспокоюватися і морально переносити все, що випадає на нашу долю.

Хтось зайнятий бойовими мистецтвами, хтось йогою, хтось заспокоюється за допомогою волонтерства. Але ніщо не допоможе краще, ніж кохана чи близька людина поруч, яка зігріє своїм теплом і заспокоїть милими вчинками. Такої думки дотримується і телеведуча Олена-Крістіна Лебідь.

Олена-Крістіна Лебідь. Фото: скриншот Instagram
Олена-Крістіна Лебідь. Фото: скриншот Instagram

Ведучій проєкту "Аферисти в сітях" на Новому каналі Олені-Кристині Лебідь допомагає у цьому її коханий Павло Розенко.

Він влаштовує їй романтичні сюрпризи. Наприклад, залишає вдома записки: "Люблю, посміхнись".

Популярні новини зараз
Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." Чому яйця знову подорожчають: аналітики оприлюднили неприємний прогноз
Показати ще

"Мене часто запитують, як я з усмішкою переживаю весь цей жах. Просто недільний ранок, просто на дзеркалі у ванній, просто два слова. Без пафосняка і мішури , - поділилася Олена Крістіна Лебідь. - Так що не лінуйтеся, візьміть у руки серветку , Листок з блокнота або телефон і прямо зараз напишіть комусь два важливі слова!"

Павло Розенко, фото: elena_kristina_lebed
Павло Розенко, фото: elena_kristina_lebed

Також ведуча Нового каналу попередила про "побічний ефект" - після тих самих слів обіймайте людину обережно, адже за її спиною одразу виростуть крила!

Нагадаємо, що Олена-Крістіна Лебідь з "Аферисти в сітях" у соняшниковому полі перетворилася на Фіону з мультика "Шрек".

Раніше ми повідомляли, що наречену ексміністра Розенка Олену-Крістину Лебідь "зловили" на крадіжці грошей із чужої карти.

Також стало відомо, що Олена-Крістіна Лебідь оточила турботою та відпоїла Аркадія, а Розенко навіть допоміг відвезти додому .