Хіларі Болдвін народила в четвер, 22 вересня, вітаючи її та Алека Болдвіна сьому дитину разом - Іларія Каталіна Ірена Болдвін.

У зворушливому ролику в Instagram Хіларі Болдвін написала: "Вона тут! Ми так раді представити вам нашу крихітну здійснену мрію, ilaria catalina irena [так в оригіналі]. 9-22-22 6 фунтів 13 унцій".

"Її брати і сестри Болдвініто проводять день, пов'язуючи її та вітаючи її в нашому домі".

Хіларія продовжила: "З любов'ю до всіх вас. Ми такі щасливі відсвяткувати цю чудову новину разом із вами".

Популярні новини зараз
Збільшення прожиткового мінімуму: що підвищать українцям з 1 грудня, окрім пенсій На українців чекає жахлива зима: Генсек НАТО видав свій прогноз "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови
Показати ще

Немовля приєдналося до старших братів і сестер Кармен, 9 років, Рафаеля, 7 років, Леонардо, 5 1/2 років, Ромео, 4 роки, Едуардо, 23 місяці, і Люсії, 18 місяців, а також 26-річної дочки Алека від колишньої дружини Кім Бейсінгер, Айрленд Болдуїн.

38-річна Хіларі розповіла своїм фолловерам у Instagram про свою вагітність у березні.

"Після багатьох злетів і падінь за останні кілька років у нас є захоплюючий підйом і величезний сюрприз: цієї осені з'явиться ще один Болдвініто", - писала тоді колишній інструктор з йоги.

Алек опинився у центрі власного трагічного скандалу у жовтні, коли випадково застрелив кінооператора Галину Гатчинс (українку) з гвинтівки з бойовим патроном під час зйомок фільму "Іржа".

Нагадаємо, що 64-річний Алек Болдуїн звинуватив застрелену Галину Гатчинс у забраних роках життя.

Раніше ми повідомляли, що Алек Болдуін, який убив українку, отримав дорогий подарунок від дружини Хіларі.